Filtry
Typ zasilania
Napięcie akumulatora
Akumulator w komplecie
Ilość akumulatorów
Pojemność akumulatora
Typ akumulatora
Cena
  • od
    do
centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Buławy wibracyjne to jedne z narzędzi, które doskonale sprawdzą się podczas zagęszczania różnego rodzaju mieszanek, zwłaszcza od betonu czy specjalistycznych zapraw. Zaopatrz się w sprawne elektronarzędzia z naszej oferty, a proces budowy, remontu czy nieskomplikowanych napraw przebiegnie szybko, sprawnie i bez niepotrzebnego chaosu.

Buławy wibracyjne

Wibrator do płytek Rubi TRILLER - 18948

Wibrator do płytek Rubi TRILLER - 18948

Producent: RUBI
Cena:

1 699,00 zł

Cena netto: 1 381,30 zł

szt.
zobacz więcej
Wibrator plecakowy do betonu Milwaukee MXF CVBP-0 AKU (bez aku) - 4933479595

Wibrator plecakowy do betonu Milwaukee MXF CVBP-0 AKU (bez aku) - 4933479595

Producent: MILWAUKEE
Cena:

11 696,07 zł

Cena netto: 9 509,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wibrator plecakowy do betonu Milwaukee MXF CVBP-602 AKU (2x 6.0 Ah) - 4933479591

Wibrator plecakowy do betonu Milwaukee MXF CVBP-602 AKU (2x 6.0 Ah) - 4933479591

Producent: MILWAUKEE
Cena:

18 989,97 zł

Cena netto: 15 439,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wibrator walizkowy do betonu Milwaukee MXF CVBC-0 AKU (bez aku) - 4933479607

Wibrator walizkowy do betonu Milwaukee MXF CVBC-0 AKU (bez aku) - 4933479607

Producent: MILWAUKEE
Cena:

11 007,27 zł

Cena netto: 8 949,00 zł

szt.
zobacz więcej
Wibrator walizkowy do betonu Milwaukee MXF CVBC-602 AKU (2x 6.0 Ah) - 4933479608

Wibrator walizkowy do betonu Milwaukee MXF CVBC-602 AKU (2x 6.0 Ah) - 4933479608

Producent: MILWAUKEE
Cena:

18 584,07 zł

Cena netto: 15 109,00 zł

szt.
zobacz więcej

Buławy wibracyjne czy wibratory do betonu

Buławy wibracyjne to elektronarzędzia, które swoje zastosowanie znajdą wszędzie tam, gdzie wymagane jest dokładne stworzenie mieszanki, precyzyjne rozmieszanie i zagęszczenie mas oraz w celu poprawienia ich jakości. Dzięki regularnym i energicznym wibracjom mieszane substancje nie spulchniają się, a dokładnie łączą bez pojawienia się widocznych pęcherzyków powietrza czy nagromadzenia wody. Użycie buławy pozwala uzyskać nie tylko starannie wymieszaną i jednolitą masę o doskonałych właściwościach, ale również dokładnie przygotować beton do szalunku, posadzki, słupów lub ścian, które, jak dobrze wiemy, muszą być trwałe i niezniszczalne. Przygotowanie odpowiedniej mieszanki dzięki buławom wibracyjnym zapobiega tworzeniu się nieestetycznych wgnieceń, uszkodzeń, zrogowaceń czy porów na powierzchni posadzki lub ścian. Urządzenia cechuje wysoka jakość, niezawodność i bezawaryjność. Buławy wibracyjne sprawdzą się zatem nie tylko do okazyjnego użytku, ale na dużych placach budowy, gdzie bardzo ważna jest jakość i dokładność wykonanych elementów.
Ciekawą alternatywą buławy są wibratory do betonu, wibratory pogrążalne lub igłowe, które stosuje się zazwyczaj podczas dużych i skomplikowanych prac budowlanych i remontowych.


Buławy wibracyjne do betonu – zastosowanie

Buława wibracyjna do betonu to urządzenie, które wykorzystasz do różnego rodzaju prac - podczas wylewania fundamentów, stawiania ścian czy słupów. Urządzenie umożliwia zmieszanie substancji, zapraw i mieszanek betonowych na gładką, pozbawioną pęcherzyków i nadmiaru wody masę. Szybkie i dynamiczne wibracje odpowiednio dopasowują się do rodzaju mieszanki, zapobiegając zbyt szybkim lub zbyt wolnym ruchom. Buławy wibracyjne do betonu z całą pewnością skutecznie skracają czas pracy i pozwalają zaoszczędzić wiele energii. Urządzenie składa się z silnika spalinowego lub elektrycznego, a także głowicy i wałka. To właśnie głowica buławy odpowiada za drgania, a silnik za moc i wydajność sprzętu. Planując zakup buławy lub wibratora do betonu, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów. Między innymi to właśnie moc, wydajność, rodzaj zasilania czy prędkość obrotów mają niezwykły wpływ na jakość i komfort pracy. Wybór buławy wibracyjnej powinien być uwarunkowany nie tylko częstotliwością i regularnością naszej pracy, ale także jej trybem i wymaganą przez nas prędkością.


Wydajne narzędzia do betonu – buławy, wibratory do betonu i nie tylko

Narzędzia do betonu oferują niezawodną i precyzyjną pracę w wielu warunkach. Dzięki nim przygotowanie powierzchni betonowych, podłoża czy ścianek zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i wielkich fabrykach oraz magazynach nie jest żadnym problem, ponieważ oferują wygodne i dokładne zagęszczanie betonu. W końcu praca z tak twardym i wymagającym surowcem wymaga użycia odpowiednich narzędzi i nakładu energii, dlatego by ułatwić sobie to zadnie, zdecydowanie polecamy buławy wibracyjne do betonu marki Milwaukee. To specjalistyczne narzędzia, które spotkasz w wyposażaniu każdego fachowca. Ponadto oferujemy kilka rodzajów tego sprzętu: buławy wibracyjne pneumatyczne wyposażone w wąż podłączony do sprężarki oraz modele z napędem elektrycznym lub spalinowym, które przeznaczone są głównie do dużych przedsięwzięć. Rodzaj zasilania musimy dopasować przede wszystkim do miejsca i trybu pracy. Ogromną zaletą jest to, że modele spalinowe bez problemu wykorzystamy wszędzie, gdzie nie mamy dostępu do zasilania elektrycznego. Wśród buław wibracyjnych znajdziesz także modele przyczepne oraz elektro-wibratory, buławy i wibratory pogrążalne.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium