centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Gwintownica to niezbędny sprzęt każdego hydraulika. Dzięki precyzyjnie wyostrzonej głowicy do cięcia rur umożliwia poprawne wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych lub grzewczej. Ręczne gwinciarki będą niezastąpione również podczas mniejszych napraw domowych. Wybierz model, który sprosta Twoim potrzebom!

Wiertnice diamentowe

Profesjonalne wiertnice diamentowe do betonu i nie tylko

Wiertnice diamentowe to elektronarzędzia przeznaczone głównie dla profesjonalistów i specjalistów z wielu branż i przemysłów. Stosowane są przez mechaników, ekipy remontowo-budowlane czy pracowników fizycznych, którzy na co dzień pracują z ciężkimi i twardymi materiałami lub hydraulików, którzy potrzebują stworzyć niezbędne do umieszczenia kanałów, instalacji rurowych lub kabli otwory. Wiertnice diamentowe służą do wiercenia otworów w twardych materiałach typu mur, kamień, posadzka, beton, asfalt czy żelbeton, ale również świetnie sprawdzą się przy wierceniu w materiałach ogniotrwałych. Ich praca odbywa się za pomocą mocnych i trwałych wierteł diamentowych, bez użycia funkcji udaru. Ponadto wyróżniamy wiele rodzajów elektronarzędzi do wiercenia koronowego. Możemy podzielić je ze względu na budowę – ręczne lub stacjonarne, przeznaczenie lub tryb pracy - wiertnice diamentowe na mokro lub sucho. Warto więc dokładnie przemyśleć zakup i dopasować model wiertnicy do własnych potrzeb. Wiertnice diamentowe do betonu z najwyższej półki charakteryzuje duża wytrzymałość na uszkodzenia, a przy tym wiele ciekawych opcji jak np. bezpyłowe wiercenie, które ułatwia pracę w zamkniętych pomieszczeniach, a przy tym dba o nasze bezpieczeństwo, higienę i wygodę. Tylko wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę tak ważne aspekty, wybrany przez Ciebie sprzęt będzie służył wiele lat w świetnym stanie, zachwyci efektywnością, precyzją i wysoką kulturą pracy.


Wiertnice diamentowe – cena, moc i dodatkowe funkcje

Wiertnice diamentowe nie należą do najtańszych, dlatego przy zakupie warto porównać najważniejsze parametry kilku modeli. Bardzo ważna jest moc, rodzaj zasilania, prędkość obrotowa, głębokość wiercenia, średnica koronki oraz dodatkowe funkcje wpływające na komfort pracy np. stojak, w który wyposażone są profesjonalne wiertnice diamentowe do betonu. To świetna opcja, która sprawia, że wiercenie staje się szybsze, a cały proces bezpieczniejszy ze względu na dodatkową stabilność konstrukcji. Na znacznie wyższą cenę w porównaniu do klasycznych wiertarek wpływa niezwykła wydajność i precyzja dzięki zastosowaniu wierteł diamentowych, a także korzystna eksploatacja, gdyż w perspektywie wielu lat wiertnice diamentowe i ich kondycja są niemal niezmienne. Z tego względu taki zakup okazuje się naprawdę bardzo opłacalny. Warto wziąć pod uwagę fakt, że wiertnice diamentowe charakteryzuje moc sięgająca nawet ponad 7000 W, co pozwala na wykonanie wiercenia w bardzo twardych i zbitych materiałach, a przy tym w naprawdę niedługim czasie. Wykonamy także dużo większe otwory w sprawnym tempie niż tradycyjnie. Świetną opcją jest także praca na mokro. Wiertnice diamentowe oferują taki tryb pracy ze względu na bardzo dobre pod względem jakości, jak i trwałości wiertła diamentowe, które podczas pracy na mokro zostają szybko i skutecznie chłodzone, a to znacznie zmniejsza ich zużycie. Warto pamiętać o wyborze odpowiedniego wiertła, natomiast w przypadku klasycznych wiertnic nie będzie z tym najmniejszego problemu. Często dodatkowe akcesoria jak wiertła, klucze, adaptery czy walizki niezbędne do odpowiedniego przechowywania lub transportowania sprzętu znajdziesz w oferowanych przez nas zestawach elektronarzędzi.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium