Filtry
Producent
Średnica tarczy
Maksymalna głębokość cięcia
Maksymalna prędkość obrotowa
Ocena
Cena
  • od
    do
centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Bruzdownica Milwaukee to narzędzie, które umożliwia wykonywanie bruzd w murach, dzięki czemu można ukryć na przykład rury wodociągowe. Bruzdownice Milwaukee to narzędzia o dużej mocy i wydajności, umożliwiające precyzyjne i efektywne wykonywanie skib i wyżłobień nawet w twardych podłożach. Posiadają regulowaną głębokość i szerokość cięcia, a także specjalne funkcje, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania, nawet jeśli występują duże obciążenia.

Bruzdownice Milwaukee

Bruzdownica 125mm 1500W Milwaukee WCE 30 [230V] - 4933383855

Bruzdownica 125mm 1500W Milwaukee WCE 30 [230V] - 4933383855

Producent: MILWAUKEE
Cena:

3 846,46 zł

Cena netto: 3 127,20 zł

szt.
zobacz więcej
Bruzdownica 150mm 1900W Milwaukee WCS45 [230V] - 4933383350

Bruzdownica 150mm 1900W Milwaukee WCS45 [230V] - 4933383350

Producent: MILWAUKEE
Cena:

4 604,14 zł

Cena netto: 3 743,20 zł

szt.
zobacz więcej

Wybierz bruzdownice Milwaukee!

Wszystkie modele bruzdownic Milwaukee posiadają regulowaną głębokość cięcia. Dodatkowo niektóre modele umożliwiają wykonywanie bruzd o różnej szerokości.

Bruzdownice Milwaukee są wyposażone w silnik o dużej mocy, któremu niestraszne duże obciążenia. Przed przeciążeniem chroni automatyczne wyłączanie zasilania, a dodatkowe zabezpieczenie zapobiega przed przypadkowym włączeniem i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Wiele modeli bruzdownic Milwaukee jest wyposażonych w zmienną i regulowaną głębokość cięcia. Niektóre modele posiadają również specjalne dłuto, które ułatwia usuwanie powstałych odpadów z wykonywanej bruzdy.

W niektórych modelach bruzdownic Milwaukee można podłączyć odpylacz, co umożliwia skuteczne odsysanie powstałego pyłu podczas wykonywania prac. Dodatkowo wiele modeli zostało wykończonych materiałem antypoślizgowym, co zwiększa komfort użytkowania.

Solidna bruzdownica Milwaukee

Bruzdownice Milwaukee charakteryzują się solidną i trwałą konstrukcją, co pozwala na wytrzymałe i niezawodne użytkowanie przez długi czas. Bruzdownice Milwaukee to skuteczne odsysanie pyłu a podłączenie odpylacza pozwala na zminimalizowanie ryzyka pylenia podczas pracy. Bruzdownice Milwaukee są również wyposażone w system chroniący przed przeciążeniem, co zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami i przedwczesnym zużyciem.

Regulowana głębokość cięcia pozwala na precyzyjne dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dodatkowo, bruzdownice Milwaukee posiadają specjalne dłuto, które posiada regulowaną szerokość cięcia.

Bruzdownice Milwaukee to urządzenia o wysokiej jakości wykonania, dużej mocy, zastosowaniu skutecznego systemu odsysania pyłu oraz regulowanej głębokości i szerokości cięcia, co czyni je idealnymi narzędziami do profesjonalnych prac budowlanych i remontowych.

Bruzdownica Milwaukee WCS 45 to niezawodny sprzęt

Bruzdownica Milwaukee WCS 45 to profesjonalne narzędzie do cięcia bruzd w ścianach i podłogach. Zmienna i regulowana głębokość cięcia wynoszą maksymalnie 45 mm.  Bruzdownica jest wyposażona w silnik o mocy 1900 W, co zapewnia skuteczne cięcie nawet w twardych materiałach. Maksymalna prędkość obrotowa wynosi 5800 obr/min. Regulowana szerokość bruzdowania pozwala na dopasowanie szerokości cięcia do wymagań zadanego projektu. Bruzdownica Milwaukee umożliwia również podłączenie odpylacza, co umożliwia skuteczne odsysanie pyłu i poprawę warunków pracy.

Dodatkowo bruzdownica Milwaukee jest zgodna z normami bezpieczeństwa i posiada zabezpieczenia, które chronią operatora przed urazami podczas pracy. Urządzenie jest w stanie poradzić sobie z dużym obciążeniem podczas cięcia.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium