Filtry
Typ zasilania
Napięcie akumulatora
Akumulator w komplecie
Ilość akumulatorów
Pojemność akumulatora
Typ akumulatora
Maksymalna średnica rury 10 bar (mm)
Maksymalna średnica rury 6 bar (mm)
Cena
  • od
    do
centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Ekspandery to kluczowe narzędzia podczas montażu czy konserwacji przewodów i instalacji rurowych. Swoje zastosowanie znajdą w wielu różnych branżach, jak i w użytku domowym. Oferujmy niezawodne ekspandery, roztłaczarki i giętarki do rur, które trwale i bez uszkodzeń połączą stalowe przewody.

Ekspandery

Ekspander Milwaukee HD18 PXP-H06202C AKU 18V (2x 2.0 Ah) - 4933441771

Ekspander Milwaukee HD18 PXP-H06202C AKU 18V (2x 2.0 Ah) - 4933441771

Producent: MILWAUKEE
Cena:

3 698,86 zł

Cena netto: 3 007,20 zł

szt.
zobacz więcej
Ekspander Milwaukee HD18 PXP-H10202C AKU 18V (2x 2.0 Ah) - 4933441774

Ekspander Milwaukee HD18 PXP-H10202C AKU 18V (2x 2.0 Ah) - 4933441774

Producent: MILWAUKEE
Cena:

3 698,86 zł

Cena netto: 3 007,20 zł

szt.
zobacz więcej
Ekspander Milwaukee M18 ONEBPXPL-502C AKU 18V (2x 5.0 Ah) - 4933464299

Ekspander Milwaukee M18 ONEBPXPL-502C AKU 18V (2x 5.0 Ah) - 4933464299

Producent: MILWAUKEE
Cena:

9 730,78 zł

Cena netto: 7 911,20 zł

szt.
zobacz więcej

Ekspandery, czyli narzędzia do rozszerzania rur

Ekspandery do rur to elektronarzędzia, które służą głównie do rozszerzenia wewnętrznych ścian rur w celu połączenie materiałów o dowolnych średnicach. Jak działa roztłaczarka lub rozszerzarka do rur? Wystarczy nałożyć rurę na dopasowaną do rozmiaru głowicę, a następnie nacisnąć spust urządzenia, po czym rozpocznie się cały proces rozszerzania rury. Z odpowiednim i dobrze dopasowanym do trybu pracy trwa to zaledwie kilka sekund, dlatego to bardzo ważne, by zwrócić uwagę na wiele aspektów. Możemy dzięki temu nie tylko usprawnić swoją pracę, ale ułatwić i zaoszczędzić wiele nerwów i czasu. Warto zwrócić uwagę na to, że ekspandery do rur wyposażone są w kilka rodzajów głowic, aby umożliwić rozszerzanie różnego rodzaju materiałów i średnic rur, a następnie idealne połączenie rur. Oferujmy ekspandery do rur i rozłtaczarki marki Milwaukee, która jest jednym z czołowych producentów narzędzi stosowanych wszędzie tam, gdzie potrzebujmy prawdziwej precyzji, dokładności i profesjonalnych modyfikacji.


Ekspandery akumulatorowe i roztłaczarki do rur

Narzędzia do przedłużania i rozszerzania rur Milwaukee wyposażone są w niemal bezawaryjny bezszczotkowy silnik. Jako pierwszy na świecie producent elektronarzędzi stworzył najbardziej kompaktowy i bezprzewodowy sprzęt do rozszerzania rur. Są one mobilne, wytrzymałe, łatwe w obsłudze i zapewniają precyzyjne i równomierne rozszerzenie ścian rur. Akumulatorowe ekspandery do rur to również duże ułatwienie pracy – zapewniają wyjątkową moc, wydajność i długi czas pracy, dzięki elastycznym systemom baterii. Możemy wygodnie użytkować sprzęt bez konieczności stosowania zewnętrznego źródła energii, a dodatkowo swobodnie przemieszczać się i rozszerzać rury w trudno dostępnych miejscach. Poręczna i zbalansowana budowa nie wymaga użycia dużego nakładu sił i energii, a dodatkowo przyczynia się do stworzenia wygodnych warunków pracy. Zaawansowane modele z wbudowanym oświetleniem LED dodatkowo doświetlają miejsce pracy i łączone przewody, co jest nie tylko komfortowe w pracy po zmroku, ale oczywiście jeszcze bardziej bezpieczne.


Jaki przyrząd do rozszerzania rur?

Modyfikowanie rur to bardzo skomplikowane zajęcie – twarde surowce szybko nie poddają się obróbce i wymagają użycia profesjonalnych sprzętów, dlatego powstały nowoczesne i akumulatorowe ekspandery do rur. Ekspandery i roztłaczarki do rur wyposażone w akumulator, jak i modele elektryczne doskonale sprawdzą się podczas montażu skomplikowanych instalacji rurowych. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których zostały skompletowane, są odporne na uszkodzenia, korozję czy wysokie i niskie temperatury. Stalowe ramiona, solidny i poręczny korpus oraz rękojeść pozwalają na duży komfort i bezpieczeństwo pracy. Nie ma więc możliwość, by sprzęt wyślizgnął się z ręki i upadł z wysokości. Dodatkowe mechanizmy jak wbudowany kątomierz czy automatycznie obracająca się głowica zapewniają dokładne i precyzyjne rozszerzenie rury pod odpowiednim kątem lub nawet w pożądaną stronę i kształt. Narzędzia do rozszerzania rur to bardzo specyficzne sprzęty, które działają dzięki sprawnym silnikom, mechanizmom i akumulatorom, a dodatkowo wykorzystują energię cieplną do rozszerzenia i trwałego połączenia rur. To wszystko sprawia, że narzędzia do rozszerzania rur - niezawodne ekspandery czy roztłaczarki są zbawieniem dla niejednego fachowca, a zwłaszcza monterów konstrukcji stalowych czy hydraulików, którzy na co dzień pracują z ciężkimi i długimi rurociągami.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium