Filtry
Producent
Cena
 • od
  do
centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Uchwyty spawalnicze MMA są niezbędnymi narzędziami w procesie spawania elektrodami otulonymi. Gwarantują one nie tylko wygodę w trakcie pracy, ale również bezpieczeństwo oraz precyzję. W tej kategorii prezentujemy uchwyty spawalnicze o zróżnicowanych parametrach. Zachęcamy do zapoznania z naszą pełną ofertą!

Uchwyty spawalnicze MMA

Uchwyt spawalniczy elektrodowy K-200A

Uchwyt spawalniczy elektrodowy K-200A

Producent: MAGNUM
Cena:

19,00 zł

Cena netto: 15,45 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt spawalniczy elektrodowy K-300A

Uchwyt spawalniczy elektrodowy K-300A

Producent: MAGNUM
Cena:

25,00 zł

Cena netto: 20,33 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt spawalniczy elektrodowy MMA K-500A

Uchwyt spawalniczy elektrodowy MMA K-500A

Producent: MAGNUM
Cena:

23,00 zł

Cena netto: 18,70 zł

szt.
zobacz więcej

Czym są uchwyty spawalnicze MMA?

Uchwyt MMA (Manual Metal Arc) to narzędzie, które służy do trzymania elektrody otulonej, czyli zużywalnego materiału spawalniczego. Elektrodą otuloną nazywa się element złożony z rdzenia metalowego oraz otuliny. Pod wpływem wysokiej temperatury uwalnia ona gazy ochronne, które chronią obszar spawania przed utlenianiem oraz zanieczyszczaniem. Uchwyt elektrodowy umożliwia kontrolowanie łuku spawalniczego, a także precyzyjne prowadzenie elektrody podczas spawania. 

Uchwyt tego typu jest zawsze wykonany z materiałów odpornych na wysokie temperatury. Posiada jednocześnie izolację, która chroni spawacza przed porażeniem prądem elektrycznym. Ponadto uchwyty elektrodowe dają możliwość kontrolowania łuku spawalniczego i zapewniają precyzyjne prowadzenie elektrody w trakcie spawania.

Metoda spawania elektrodami otulonymi a bezpieczeństwo

Uchwyt spawalniczy jest elementem, który pozwala zwiększyć bezpieczeństwo podczas pracy. Konieczne jest jednak stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Tylko wtedy bowiem możliwe jest zminimalizowanie ryzyka wypadków, a także ochrona zdrowia osoby, która odpowiada za spawanie. W związku z tym w trakcie spawania operator maszyny powinien:

 • znajdować się w dobrze wentylowanym pomieszczeniu,
 • nosić odzież ochronną,
 • zachować ostrożność.

Dodatkowo niezbędne jest bezpieczne przechowywanie elektrody. W związku z tym powinna ona znajdować się w suchym miejscu — z dala od wilgoci. 

Jak wybrać uchwyt spawalniczy?

Podejmując decyzję, który uchwyt MMA powinien się znaleźć w Twoim koszyku zakupowym, zwróć uwagę między innymi na:

 • metodę spawania,
 • maksymalny prąd spawania,
 • chłodzenie,
 • ergonomię oraz komfort użytkowania elementu,
 • jakość materiału oraz wykonania uchwytu MMA.

Pamiętaj również o tym, że istotne znaczenie ma kompatybilność z Twoim sprzętem. Twoja spawarka oraz przewody muszą po prostu pasować do zakupionego uchwytu. 

Uchwyty spawalnicze MMA — cena

Metoda spawania elektrodami otulonymi wymaga zastosowania odpowiednich komponentów. Uchwyty spawalnicze to jeden z nich i często różnią się od siebie cenowo. Poszczególne produkty mają różną cenę ze względu między innymi na: jakość materiałów, wydajność, a także chłodzenie. Za każdym razem możesz być jednak pewien, że nie przepłacasz. Prowadzimy bowiem uczciwą politykę cenową. 

Uchwyty elektrodowe — dlaczego nasza oferta?

Dlaczego warto wybrać uchwyt MMA właśnie z naszej oferty? Przede wszystkim dysponujemy wyłącznie markowym sprzętem od renomowanych producentów. Drugim powodem, dla którego warto postawić na właśnie naszą firmę, jest rozbudowany asortyment – znajdziesz u nas narzędzia i urządzenia o zróżnicowanych parametrach, które dopasują się do określonych potrzeb i sprawdzą się w każdej pracy. 

Zakup uchwytu MMA wcale nie musi oznaczać dużego wydatku. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo – kupując u nas, możesz zyskać spore oszczędności! Kolejnym argumentem, dla którego warto na nas postawić, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Zatrudnieni przez nas eksperci wskazują najlepsze rozwiązania zakupowe i udzielają szczegółowych informacji klientom. Serdecznie zapraszamy zatem zarówno do kontaktu, jak i do składania zamówień na naszej stronie internetowej.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium