centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Zakrętarka udarowa Milwaukee to sprzęt, który łączy w sobie funkcje zwykłej wkrętarki i klucza udarowego. Zakrętarka udarowa służy do dokręcania i odkręcania mocnych śrub i nakrętek o dużych rozmiarach oraz do wkręcania i wykręcania wkrętów.

Zakrętarki udarowe Milwaukee

Zakrętarka udarowa 1/4" Milwaukee M18 FQID-0X AKU 18V (bez aku) - 4933459187

Zakrętarka udarowa 1/4" Milwaukee M18 FQID-0X AKU 18V (bez aku) - 4933459187

Producent: MILWAUKEE
Cena:

1 299,00 zł

Cena netto: 1 056,10 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zestaw narzędzi Milwaukee M18FID3100P-502P M18 AKU (2x5.0 Ah) 4933498244

Zestaw narzędzi Milwaukee M18FID3100P-502P M18 AKU (2x5.0 Ah) 4933498244

Producent: MILWAUKEE
Cena:

2 599,00 zł

Cena netto: 2 113,01 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Zakrętarki udarowe Milwaukee charakteryzują się bardzo wysokim momentem obrotowym, który umożliwia pracę z trudnymi materiałami i mocnymi połączeniami. Dodatkowo narzędzia te posiadają funkcję udaru.

Dostępne w naszym asortymencie zakrętarki udarowe Milwaukee wyposażone są w bezszczotkowe silniki, które zapewniają wydajną pracę, dłuższą żywotność i mniejszy pobór energii. Posiadają one również system regulacji momentu, co pozwala na precyzyjne dostosowanie mocy narzędzia do konkretnej pracy i obciążenia.

Zakrętarki udarowe Milwaukee mogą być zasilane baterią lub poprzez kabel zasilający. Modele zasilane baterią są wyposażone w baterie litowo-jonowe o różnej pojemności, co umożliwia pracę na jednym ładowaniu przez dłuższy czas. Dodatkowo większość modeli posiada funkcję szybkiego ładowania – do zestawu dołączana jest odpowiednia ładowarka.

Zakrętarka udarowa Milwaukee — moment obrotowy i pojemność akumulatora

Każda zakrętarka udarowa dostępna w naszym asortymencie ma inny moment obrotowy i pojemność akumulatora. Zakrętarki udarowe Milwaukee zazwyczaj charakteryzują się bardzo wysokimi wartościami momentu obrotowego, które wynoszą nawet kilkaset Nm. Odpowiedni moment obrotowy zależy od obciążenia, czyli rodzaju wykonywanej pracy, grubości i twardości materiału oraz rozmiaru śruby lub nakrętki, którą trzeba dokręcić lub odkręcić.

Pojemność akumulatora w zakrętarkach udarowych Milwaukee również różni się w zależności od modelu narzędzia. Dostępne są baterie o różnych pojemnościach, które w zależności od modelu mogą mieć wartość od 2,0 Ah do 12,0 Ah. Im większa pojemność akumulatora, tym dłuższy czas pracy narzędzia na jednym ładowaniu, ale także większa waga

Waga zakrętarek udarowych Milwaukee zwykle wynosi od 1 do 2,5 kg. Najlżejsze modele narzędzi są wyposażone w mniejsze akumulatory o pojemności 2,0 Ah, co wpływa na mniejszą wagę narzędzia. W przypadku większych i cięższych modeli, wyposażonych w większe akumulatory o pojemności 5,0 Ah lub 9,0 Ah, waga narzędzia jest proporcjonalnie większa.

Zakrętarki Milwaukee — częstotliwość udaru

Częstotliwość udaru w zakrętarkach udarowych Milwaukee zwykle wynosi od 0 do 4500 uderzeń na minutę. Warto jednak pamiętać, że odpowiednia częstotliwość udaru zależy od rodzaju wykonywanej pracy, grubości i twardości materiału oraz rozmiaru śruby lub nakrętki, którą trzeba dokręcić lub odkręcić.

W przypadku prac wymagających dużej mocy udaru, np. przy wykręcaniu mocno zaklejonych lub zardzewiałych śrub, częstotliwość udaru powinna być jak najwyższa, aby sprzęt mógł poradzić sobie z trudnymi połączeniami

Zakrętarki Milwaukee mają bezszczotkowy silnik

W większości zakrętarek udarowych Milwaukee dostępnych w naszym asortymencie zastosowano silnik bezszczotkowy, który charakteryzuje się większą żywotnością, mniejszymi stratami mocy, a także mniejszą awaryjnością w porównaniu do silników szczotkowych. Silnik bezszczotkowy zapewnia także wyższą moc, moment obrotowy oraz wydajność pracy narzędzia.

Silnik bezszczotkowy w zakrętarkach udarowych Milwaukee jest też bardziej energooszczędny, co przekłada się na dłuższy czas pracy narzędzia na jednym ładowaniu baterii. Ponadto takie silniki wyróżniają się mniejszymi rozmiarami i masą, co wpływa na ergonomiczność i łatwość użytkowania narzędzia.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium