Zakrętarka udarowa M18BLIDRC-402C 4933492840
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: brak towaru
Dostawa: 2 - 5 dni roboczych
Kod produktu: 76030
EAN: 4058546477110
Kod producenta: 4933492840
Producent: MILWAUKEE
z VAT bez VAT
  • Bezszczotkowa zakrętarka udarowa ma tylko 112 mm długości, co czyni ją idealną do pracy w ograniczonych przestrzeniach
  • Technologia silnika bezszczotkowego zapewnia moment obrotowy 190 Nm, 3600 obr./min i 4900 obr./min
  • Jednoręczna wkładka bitowa z blokadą retencyjną, dla szybszej i łatwiejszej wymiany bitów
  • Wskaźnik mocy i dioda LED
  • Elastyczny system akumulatorów: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
W zestawie
2 x M18 B4 Akumulatory
  • Ochrona przed wodą odprowadza wodę z dala od elektroniki i akumulatora
  • Separacja ogniwa
M12-18 C Ładowarka
  • Ładuje akumulatory M18™, M14™ i M12™ REDLITHIUM™
  • Akumulatory 3.0 Ah REDLITHIUM™ nałądują się w ciągu 60 minut lub mniej
  • Akumulatory 1.5 Ah REDLITHIUM™ naładują się w ciągu 30 minut lub mniej
Walizka
Specyfikacja:
Ładowarka w zestawie: 12-18 C
Liczba akumulatorów - 2
Napięcie - 18 V