Filtry
Producent
Napięcie akumulatora
Napięcie zasilania
Typ akumulatora
Akumulator w komplecie
Pojemność akumulatora
Ilość akumulatorów
Długość skoku
Ilość biegów
Siła przylegania elektromagnesu
Skok roboczy
Cena
 • od
  do
Menu
centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Wiertarki magnetyczne Milwaukee oferują wiele funkcji i cech, które zwiększają ich wydajność, dokładność i wygodę użytkowania przy użyciu wierteł o różnych parametrach nawet w czasie szybkiej i intensywnej pracy. Są idealnym narzędziem nie tylko dla profesjonalnych użytkowników.

Wiertarki magnetyczne Milwaukee

Wiertarka magnetyczna Milwaukee – najważniejsze funkcjonalności

Wiertarki magnetyczne Milwaukee są narzędziami profesjonalnymi, przeznaczonymi do precyzyjnego wiercenia otworów w metalu i szybkiej pracy z różnymi podłożami. Najważniejsze zalety wiertarek magnetycznych Milwaukee to:

 • System gwarantujący optymalizację prędkości wiercenia — wiertarka magnesowa Milwaukee zapewnia optymalizację prędkości wiercenia, który dostosowuje prędkość wiercenia do materiału i wielkości wiertła.
 • Automatyczne odcinanie zasilania wiertła – przy użyciu wierteł w momencie zacięcia lub zablokowania wiertarka magnetyczna Milwaukee automatycznie odcina zasilanie w urządzeniu.
 • Przekładnia zapewniająca optymalizację prędkości — wiertarki magnetyczne Milwaukee są wyposażone w przekładnie, które zapewniają płynną i precyzyjną regulację prędkości wiercenia.
 • Biegowa przekładnia zapewniająca optymalizację nacisku wiertła — wiertarki magnetyczne Milwaukee posiadają biegową przekładnię, która umożliwia regulację nacisku wiertła na powierzchnię wierconą.
 • System, który wykrywa nadmierne obroty i automatycznie odcina zasilanie wiertła — wiertarka magnesowa Milwaukee wykrywa nadmierne obroty i automatycznie odcina zasilanie wiertła w urządzeniu.
 • Głębokość rozwiercania — wiertarki magnetyczne Milwaukee umożliwiają precyzyjne określić głębokość rozwiercania.
 • Obciążenie uchwytu — uchwyt wiertarki magnetycznej Milwaukee jest wyposażony w system wykrywania obciążenia uchwytu, który informuje, kiedy należy zmniejszyć nacisk na narzędzie.
 • Kompatybilność z frezami — wiertarki magnetyczne Milwaukee są kompatybilne z różnymi rodzajami frezów.
 • Możliwość stosowania wierteł z chwytem walcowym — wiertarki magnetyczne Milwaukee są kompatybilne z różnymi rodzajami wierteł z chwytem walcowym.

Dzięki różnym prędkościom wiercenia, wiertarki magnetyczne Milwaukee są odpowiednie dla różnych rodzajów materiałów, w tym stali, aluminium, mosiądzu, miedzi, drewna i tworzyw sztucznych.

Wiertarka magnetyczna Milwaukee to efektywne wiercenie w różnych materiałach

Wiertarki magnetyczne Milwaukee oferują także wiele innych funkcji, które zwiększają ich wydajność i wygodę użytkowania. Wiertarki te wyposażone są w system, który automatycznie wyłącza zasilanie w przypadku przegrzania silnika – jest to istotne przy zapobieganiu przed uszkodzeniem. Dzięki funkcji wykrywania nadmiernej obrotów, jeśli wiertło przekracza maksymalne dopuszczalne obroty, wiertarka automatycznie je wykryje i zatrzyma, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto po ukończeniu wiercenia, funkcja automatycznego podniesienia wiertła ułatwia jego wymianę. Wiertarki te są dostępne z różnymi rodzajami uchwytów, co pozwala na ich dopasowanie do różnych rodzajów wierteł, frezów i innych narzędzi.

Wybierz niezawodną wiertarkę z serii M18!

M18 FMDP 502C to wiertarko-wkrętarka udarowa marki Milwaukee zasilana akumulatorem z serii M18. Oto najważniejsze dane:

 • Dwubiegowa przekładnia pracująca w trybie 400 lub 690 obr/min;
 • Maksymalna wielkość otworów to 38 mm przy użyciu frezów i 13 mm przy zastosowaniu wierteł krętych;
 • Magnes o sile trzymania 8890 N z własnym zasilaniem ;
 • Elektronika REDLINK PLUS niezbędna przy zapobieganiu przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem;
 • Uchwyt Weldon 19 mm umożliwiający szybką wymianę akcesoriów.

Wiertarko-wkrętarka M18 FMDP 502C to narzędzie o wysokiej wydajności, przeznaczone do prac wymagających dużej mocy i precyzji.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium