Filtry
Cena
  • od
    do
centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się między innymi w wysokiej jakości palniki TIG. To akcesoria niezbędne w przypadku spawarek Tungsten Inert Gas. Sprawdź poniżej, czym jest palnik TIG, a także w jakich występuje wariantach oraz jak wybrać odpowiedni produkt. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, a także do skorzystania z niej.

Palniki TIG

Palnik TIG TYP 17

Palnik TIG TYP 17

Cena:

16,24 zł

Cena netto: 13,20 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik TIG TYP 18

Palnik TIG TYP 18

Cena:

19,93 zł

Cena netto: 16,20 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik TIG TYP 20

Palnik TIG TYP 20

Cena:

22,88 zł

Cena netto: 18,60 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik TIG TYP 26

Palnik TIG TYP 26

Cena:

16,24 zł

Cena netto: 13,20 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik TIG TYP 9

Palnik TIG TYP 9

Cena:

12,10 zł

Cena netto: 9,84 zł

szt.
zobacz więcej
Palnik TIG TYP 9V

Palnik TIG TYP 9V

Cena:

19,19 zł

Cena netto: 15,60 zł

szt.
zobacz więcej

Czym są palniki TIG?

Palniki TIG to narzędzia wykorzystywane w spawaniu metodą TIG (Tungsten Inert Gas). W tym przypadku celem pracy jest spawanie różnych materiałów z wykorzystaniem elektrody nietopliwej, czyli wolframowej. Proces spawania odbywa się z osłoną gazu obojętnego. Zwykle jest to argon lub hel. Palnik TIG przede wszystkim prowadzi prąd spawania, a także utrzymuje łuk elektryczny między elektrodą oraz spawanym materiałem. Wykorzystanie palnika TIG jest tak opłacalne, gdyż cechuje się on zarówno precyzyjnością, jak i kontrolą. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie bardzo czystych, a także dokładnych spoin. 

Palniki TIG — rodzaje

Palnik TIG występuje przede wszystkim w dwóch rodzajach. Chodzi tutaj o narzędzia, które są chłodzone cieczą oraz gazem. Te pierwsze zapewniają lepsze parametry pracy, a także wyższą wydajność. Z drugiej strony są drogie zarówno w zakupie, jak i w utrzymaniu. Palniki chłodzone gazem cechują się natomiast znacznie łatwiejszą obsługą. Ich atutem jest również niższa cena. Mogą być jednak mniej wydajne przy sporych obciążeniach. 

Jak wybrać palnik TIG?

Wybór odpowiedniego palnika TIG zależy od wielu czynników. Przede wszystkim powinieneś zatem zastanowić się, jakiego zastosowania produktu potrzebujesz. Odpowiedź na to pytanie pozwoli stwierdzić, jaki korpus palnika będzie najlepszy, a także jakie parametry powinien mieć produkt. Nierzadko najlepszym rozwiązaniem jest palnik, którego korpus jest giętki. To, do czego ma być przeznaczony tego typu palnik to jednak nie wszystko. Musisz również określić, jaki wariant chłodzenia preferujesz. Dodatkowo istotna przy spawaniu jest kompatybilność. Upewnij się zatem, czy produkt, który chcesz kupić, jest zgodny z Twoim urządzeniem. W sytuacji, gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, w każdej chwili możesz się z nami skonsultować.

Palniki TIG — dlaczego nasza oferta?

Dlaczego warto wybrać nasz palnik TIG? Przede wszystkim produkty dostępne w naszym sklepie cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Wszystkie uchwyty spawalnicze dzięki temu posłużą Ci przez długie lata i zagwarantują komfortową oraz precyzyjną pracę. Pamiętaj również o tym, że masz naprawdę szeroki wybór w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. W związku z tym bez problemu dobierzesz taki rodzaj uchwytów, które spełni w stu procentach Twoje zapotrzebowanie. 

Nasze uchwyty są również dostępne w atrakcyjnych cenach. Zakup wysokiej klasy elementu wcale nie musi zatem mocno obciążyć Twojego budżetu. W każdej chwili możesz również liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. W sytuacji zatem gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości bądź też pytania dotyczące oferty, koniecznie skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium