centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Jak uniknąć uszkodzenia śrub podczas odkręcania? Zaopatrz się w profesjonalny klucz udarowy! Przygotowaliśmy szeroką gamę elektronarzędzi podchodzących z oficjalnej dystrybucji. W naszym asortymencie znajdziesz sprawne przecinarki, profesjonalne piły, a także klucze udarowe, których bez dwóch zdań nie może zabraknąć w żadnym warsztacie.

Klucze udarowe

Klucz udarowy kolejowy Milwaukee M18 FHIWF1R-0C AKU 18V (bez aku) - 4933493140

Klucz udarowy kolejowy Milwaukee M18 FHIWF1R-0C AKU 18V (bez aku) - 4933493140

Producent: MILWAUKEE
Cena:

6 900,00 zł

Cena netto: 5 609,76 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Klucz udarowy 1" Milwaukee M18 ONEFHIWF1-802X AKU 18V (2x 8.0 Ah) - 4933459733

Klucz udarowy 1" Milwaukee M18 ONEFHIWF1-802X AKU 18V (2x 8.0 Ah) - 4933459733

Producent: MILWAUKEE
Cena:

3 999,00 zł

Cena netto: 3 251,22 zł

szt.
zobacz więcej
Klucz udarowy 1/2'' Milwaukee M18 ONEFHIWP12-0X AKU 18V (bez aku) - 4933459724

Klucz udarowy 1/2'' Milwaukee M18 ONEFHIWP12-0X AKU 18V (bez aku) - 4933459724

Producent: MILWAUKEE
Cena:

1 663,00 zł

Cena netto: 1 352,03 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Klucz udarowy 1/2" 200Nm DeWalt DCF880M2 AKU 18V (2x 4.0 Ah)

Klucz udarowy 1/2" 200Nm DeWalt DCF880M2 AKU 18V (2x 4.0 Ah)

Producent: DEWALT
Cena:

1 550,00 zł

Cena netto: 1 260,16 zł

szt
zobacz więcej
Klucz udarowy 1/2" 280Nm Dedra DED7146 AKU 18V (bez aku)

Klucz udarowy 1/2" 280Nm Dedra DED7146 AKU 18V (bez aku)

Producent: DEDRA
Cena:

339,00 zł

Cena netto: 275,61 zł

szt
zobacz więcej
Klucz udarowy 1/2" 300Nm AEG BSS18C12ZB6-0 AKU 18V (bez aku)

Klucz udarowy 1/2" 300Nm AEG BSS18C12ZB6-0 AKU 18V (bez aku)

Producent: AEG
Cena:

590,00 zł

Cena netto: 479,67 zł

szt
zobacz więcej
  • nowość
Klucz udarowy 1/2" 725W Milwaukee IPWE 400 R [230V] - 4933451524

Klucz udarowy 1/2" 725W Milwaukee IPWE 400 R [230V] - 4933451524

Producent: MILWAUKEE
Cena:

1 292,89 zł

Cena netto: 1 051,13 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Klucz udarowy – gdzie i kiedy przyda się ten sprzęt?

Niezależnie od tego, czy na co dzień w swojej pracy używasz kluczy udarowych, czy może sporadycznie podczas zmiany kół, to bardzo funkcjonalny sprzęt, który przyda się każdemu. A może jesteś zapalonym motocyklistą bądź pracujesz w serwisie samochodowym lub wulkanizacyjnym? Bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, dokręcanie czy odkręcanie śrub nie pójdzie tak sprawnie bez wykorzystania tego sprzętu! Klucze udarowe pozwolą wygodnie i bezpiecznie odkręcić zbyt mocno dokręcone, a nawet zapieczone śruby. Zwłaszcza jeśli obawiasz się złamania klucza, uszkodzenia śruby czy, co gorsza, uszkodzenia felgi – klucz udarowy w tym wypadku sprawdzi się idealnie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne elektronarzędzia i najlepsze klucze udarowe, na które polecamy zwrócić uwagę. Modele idealne zarówno do profesjonalnych warsztatów mechanicznych, jak i klucze udarowe pneumatyczne z kompresorem przeznaczone dla zaawansowanych wulkanizatorów mających do czynienia z kołami ciężarówek. Bez problemu znajdziesz także wyposażenie do własnego garażu, w którym praca z tego typu kluczami nie jest Ci obca.


Klucz udarowy czy zakrętarka?

Klucz udarowy, jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany model klasycznego klucza do odkręcania. Główną różnicą, która przemawia za popularnością kluczy, jest przede wszystkim mniejsze ryzyko uszkodzenia śruby lub felgi, a także bezpieczniejsze warunki pracy. Praca z narzędziami samochodowymi to zawsze pewne zagrożenie dla operatora, dlatego warto wyposażyć się w sprawne akcesoria i pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności oraz ubraniu ochronnym. Wiele osób zastanawia się co lepsze: klucz udarowy czy zakrętarka. Spiesząc z odpowiedzią, klucze udarowe to akcesorium, które ułatwia odkręcanie śrub, gdy klasyczny klucz zawodzi, a w rękach brakuje już sił. Zwane naprzemiennie zakrętarkami, w których dodatkowo stosuje się specjalne nasadki (dodatkowy osprzęt często znajduje się w komplecie z kluczem).


Jaki klucz udarowy najlepszy?

Planując zakup elektronarzędzi, zawsze musimy wziąć pod uwagę producenta, moc urządzenia, wydajność, a także rodzaj zasilania. Klucze udarowe możemy podzielić na elektryczne (sieciowe), akumulatorowe i pneumatyczne. Klucze udarowe elektryczne standardowo zasilane są energią sieciową o napięciu 230V. To najczęściej wybierane modele kluczy do odkręcania elementów śrubowych. Prosta i klasyczna konstrukcja sprawia, że są łatwe i intuicyjne w obsłudze nawet dla amatorów. Ich niezwykła wydajność i moc pozwalają na sprawne odkręcenie zapieczonych śrub bez ryzyka ich uszkodzenia czy rozładowania akumulatora. Najlepsze klucze udarowe to również modele pneumatyczne, które natychmiast łapią śrubę i ułatwiają odkręcenie. Modele pneumatyczne wyróżnia wysoka częstotliwość pracy, dlatego, jeśli zastanawiasz się, jaki klucz udarowy będzie najlepszy warto zastanowić się nad pneumatycznym odpowiednikiem.


Klucz udarowy akumulatorowy – wady i zalety

Klucz udarowy akumulatorowy to najwygodniejszy typ sprzętu do odkręcania. Mechanizm udarowy to specjalny system wałków, który pozwala na szybką pracę, wywołując natychmiastowe drgania nawet w przypadku uszkodzonych i zabezpieczonych nakrętek. Dzięki temu, że akcesorium nabiera wysokie obroty i szybkie uderzenia, które wyłapują głowicę śruby, możemy bez obaw działać z każdym rodzajem nakrętek. Klucz udarowy akumulatorowy charakteryzuje także nieograniczona mobilność pracy i niski poziom hałasu. To pełen komfort obsługi sprzętu – nie musimy martwić się o dostęp do gniazdka elektrycznego bądź posiadania przedłużacza, a także generowanie głośnych hałasów. Ponadto sprawny akumulator pozwala na długą żywotność sprzętu nawet podczas intensywnej pracy. Warto pamiętać o regularnym ładowaniu akumulatora, co pozwoli być zawsze przygotowanym do pracy.


Klucze elektryczne udarowe

Klucze elektryczne udarowe idealnie nadają się do mniejszych i mniej intensywnych prac. Dzięki temu, że nie są kompatybilne z pracą sprężarki, możemy wygodnie pracować w wielu miejscach i przestrzeniach. Od swoich akumulatorowych odpowiedników, klucze elektryczne udarowe różnią się budową i wagą – są zdecydowanie większe, masywniejsze, a do ich ciężaru należy doliczyć silniczek i akumulator, w który są wyposażone. Nowoczesne klucze udarowe posiadają dodatkowe zabezpieczenia, które usprawniają pracę i zapobiegają przegrzewaniu się urządzenia czy też przekręceniu elementów śrubowych. Wyróżniamy także rodzaje kluczy elektrycznych według rozmiaru uchwytu.


Klucz udarowy Milwaukee

Klucz udarowy Milwaukee to jeden z najlepszych modeli elektronarzędzi, który doskonale poradzi sobie z każdym rodzajem pracy. Szczególnie ważny podczas ciężkiej pracy, pozwalający na dużo szybszą, wygodniejszą i przede wszystkim bezpieczniejszą pracę. Do odkręcania kluczem udarowym Milwaukee nie musimy użyć tak dużo siły, a sprawny mechanizm udarowy pozwala na wysokie obroty urządzenia, które są niezwykle ważne do osiągnięcia szczytowego momentu obrotowego. Dodatkowe funkcje, jak diody LED, elektroniczne wskaźniki czy zabezpieczenia, sprawiają, że klucz udarowy Milwaukee to naprawdę rewolucyjna technologia. Wyróżniamy także klucz udarowy akumulatorowy Milwaukee, który jest niezwykle mobilny, łatwy w transporcie i możemy eksploatować urządzenie w każdym miejscu. Poręczna konstrukcja zwiększa komfort pracy, a masywna budowa z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i żywotność na lata. Innowacyjny akumulator, który wchodzi w skład klucza Milwaukee, zapewnia długi czas pracy, dzięki czemu urządzenie może być z powodzeniem stosowane w wielu dziedzinach przemysłu.


Klucz udarowy pneumatyczny

Klucze udarowe pneumatyczne to urządzenia stworzone z myślą o odkręcaniu i dokładnym dokręcaniu śrub przede wszystkim w kołach pojazdów. Należy pamiętać, że to praktyczne rozwiązanie dla specjalistów i fachowców pracujących w serwisach samochodowych, dlatego zaleca się odkręcanie urządzeniem pneumatycznym śrub z dużym gwintem. Tego rodzaju klucze udarowe pneumatyczne działają dzięki dużej sile, masie oraz precyzyjnie odkręcają śruby za sprawą wysokiego momentu obrotowego. Należy pamiętać, że działanie klucza wymaga podłączenia do kompresora, który generuje powietrze, co ma bardzo istotne znaczenie dla osób pracujących niestacjonarnie. Jeśli poszukujesz dobrej sprężarki, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.


Klucz udarowy do kół – jaki wybrać?

Klucz udarowy do kół bardzo często znajduje się w wyposażeniu niejednego samochodu – okaże się więc zbawieniem podczas uszkodzenia koła czy zapieczenia śrub, z którymi bardzo często mamy do czynienia. Ergonomiczna budowa i trwała konstrukcja pozwalają na wygodne umieszczenie sprzętu w bagażniku auta, co jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii klucze udarowe do kół pozwalają na szybką i wygodną pracę nawet w nietypowych warunkach – na autostradzie, drodze szybkiego ruchu czy wielu innych miejscach. Uniwersalne klucze udarowe powinny poradzić sobie z odkręceniem każdego typu koła, a także elementów podwozia.


Kompaktowy klucz udarowy

Klucze udarowe elektryczne to powszechnie stosowane elektronarzędzia w wielu dziedzinach, serwisach samochodowych i wulkanizacyjnych oraz w budownictwie. Doskonale sprawdzą się przy odkręcaniu elementów o różnych rozmiarach. Warto pamiętać, że tego typu urządzenie wymaga podłącza do zasilania sieciowego i często dodatkowo przedłużacza, co może utrudniać mobilność i możliwości manewrowania sprzętem. W naszym sklepie Centrum Elektronarzędzi znajdziesz świetne produkty do codziennego majsterkowania, jak i zaawansowane klucze udarowe sprawdzonych producentów. Decydując się zatem na zakup klucza, dokładnie sprawdź jego parametry, prędkość obrotową, moc, wydajność, typu uchwytu oraz rodzaj zasilania.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium