Filtry
Producent
Cena
  • od
    do
centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Frezarki Milwaukee to wysokiej jakości narzędzia przeznaczone do obróbki drewna i innych materiałów. W ofercie Centrum Elektronarzędzi znajdziesz różne rodzaje frezarek Milwaukee – dostępna jest u nas frezarka górnowrzecionowa Milwaukee, frezarka akumulatorowa Milwaukee i frezarka krawędziowa Milwaukee. Każda frezarka do drewna Milwaukee cechuje się wysoką jakością wykonania – niestraszne im duże obciążenia podczas pracy.

Frezarki Milwaukee

Frezarka Milwaukee to zadań specjalnych

Frezarki Milwaukee charakteryzują się płynną regulacją wysokości frezowania oraz elastycznym systemem bateryjnym, dzięki czemu są wygodne w użyciu i pozwalają na precyzyjną obróbkę materiałów. Modele przewodowe są wyposażone w bezszczotkowy silnik, który zapewnia pierwszorzędną jakość powierzchni.

Frezarki Milwaukee z bezszczotkowym silnikiem posiadają także oświetlenie powierzchni, które ułatwia pracę w ciemniejszych miejscach oraz zwiększa bezpieczeństwo. Dodatkowo niektóre modele frezarek Milwaukee wyposażone są w specjalne uchwyty i adaptery.

Wszystkie frezarki Milwaukee posiadają przeciążeniową ochronę, która chroni sprzęt przed uszkodzeniem nawet jeśli występują obciążenia.

Jaka frezarka Milwaukee będzie odpowiednia?

Frezarki Milwaukee to niezawodne narzędzia, które dostępne są w różnych wersjach. Frezarki do drewna Milwaukee umożliwiają precyzyjne frezowanie różnych rodzajów drewna, dzięki płynnej regulacji wysokości frezowania i elastycznemu systemowi bateryjnemu. Polecamy Frezarki górnowrzecionowe Milwaukee — model M18 FTR8, zapewnia wyjątkową moc i dorównuje mocą przewodowym modelom. Mechanizm blokady może natychmiastowo wyłączyć frezarkę w razie potrzeby, zachowując pełną kontrolę nad pracą. Z kolei odsysanie pyłu pomaga utrzymać powierzchnię roboczą czystą i pozbawioną pyłu.

Frezarki Milwaukee wyposażone są również w zmienną prędkość, co umożliwia dopasowanie prędkości do rodzaju materiału, który jest frezowany. Dołączana w zestawie podstawa zapewnia stabilną pracę narzędzia, a adapter umożliwia podłączenia odsysacza pyłu. Dodatkowo, frezarki Milwaukee posiadają bezszczotkowy silnik, a podświetlenie powierzchni roboczej dwoma diodami ułatwia pracę przy słabym oświetleniu.

Frezarka Milwaukee z akumulatorem

W naszym asortymencie dostępna jest także frezarka akumulatorowa Milwaukee. Frezarki Milwaukee są zasilane prądem z akumulatora, które są niezbędne do pracy bez konieczności podłączenia do gniazda zasilania. W zestawie z frezarkami Milwaukee znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, akumulatory i ładowarki do akumulatorów. Dzięki temu można wykonywać pracę bez przerw i nie martwić się o brak zasilania. Frezarki Milwaukee są bardzo solidne i wytrzymałe, a ich opakowanie zapewnia bezpieczny transport i przechowywanie.

Przykłady innych frezarek Milwaukee dostępnych w naszym asortymencie

Frezarka krawędziowa Milwaukee M18 FTR-0X - sprzęt z bezszczotkowym silnikiem Powerstate, który zapewnia wyjątkową moc, trwałość i wydajność. Zastosowany mechanizm blokady umożliwia szybką i łatwą zmianę narzędzi, a odsysanie pyłu zapewnia czystą powierzchnię roboczą. Dzięki zachowaniu pełnej kontroli praca jest bardziej precyzyjna i możliwa jest regulowana głębokość frezowania. W zestawie znajduje się podstawa do obróbki wgłębnej i adapter do odsysania pyłu.

Frezarka górnowrzecionowa Milwaukee M18 FTR8-0X - wyposażona w bezszczotkowy silnik Powerstate oraz elastyczny system bateryjny, dzięki czemu jest w stanie dorównać mocą przewodowym modelom. Płynna regulacja wysokości frezowania oraz zmienna prędkość obrotowa zapewniają dużą elastyczność i precyzję pracy. Znajdująca się zestawie podstawa zapewnia stabilność i łatwość użycia. Urządzenie kompatybilne jest z osłoną przeciwpyłową, a w zestawie znajduje się adapter do odsysania pyłu. Prędkość obrotowa modelu M18 FTR8-0X wynosi od 10000 obr/min do 31000 obr/min.

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium