centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com

Chemia spawalnicza dostępna w naszej ofercie to produkty niezbędne zarówno u profesjonalistów, jak i adeptów spawania. U nas zaopatrzysz się między innymi w preparaty antyodpryskowe w sprayu oraz w formie pasty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym kompleksowym asortymentem!

Chemia spawalnicza

Preparat antyodpryskowy MIG SPRAY 400ml

Preparat antyodpryskowy MIG SPRAY 400ml

Producent: MAGNUM
Cena:

12,00 zł

Cena netto: 9,76 zł

szt.
zobacz więcej
Preparat antyodpryskowy SPAWMIX 400ml

Preparat antyodpryskowy SPAWMIX 400ml

Cena:

8,61 zł

Cena netto: 7,00 zł

szt.
zobacz więcej

Chemia spawalnicza — czym jest preparat antyodpryskowy?

Preparat antyodpryskowy jest specjalistycznym środkiem chemicznym zapobiegającym powstawaniu odprysków ciekłego metalu. Chemia spawalnicza tego typu jest wykorzystywana w trakcie procesu spawania półautomatycznego. W procesie spawania odpryski są nieuniknione, a zastosowanie preparatu pozwala uniknąć niepożądanych skutków tego działania. 

Spawacz może wykorzystać również preparat na wewnętrznych powierzchniach dyszy gazowej. Dzięki zabezpieczeniu dysz gazowych uchwytów spawalniczych masz pewność, że nie będzie żadnych problemów w czyszczeniu powierzchni. Nie będziesz również mieć problemów z pogorszeniem wyglądu powierzchni spawanych. W związku z tym nie dojdzie tam do przebarwień. Chemia spawalnicza tworzy w tym przypadku cienką i nieprzewodzącą warstwę na powierzchni materiału. Uniemożliwia to przywieranie odprysków spawalniczych. 

Chemia spawalnicza — zalety preparatów antyodpryskowych

Wykorzystanie opisywanego preparatu, który zapobiega przywieraniu odprysków spawalniczych, ma wiele zalet. Wymienić w tym przypadku warto:

  • oszczędność czasu,
  • poprawę jakości wykonanych spawów,
  • ochronę narzędzi spawalniczych — między innymi dochodzi do ochrony końcówek prądowych,
  • większą efektywność spawania,
  • wydłużenie żywotności urządzeń spawalniczych (na przykład palnika). 

Preparat, który zapobiega powstawaniu odprysków w trakcie procesu spawania, znacząco poprawia zatem wygląd powierzchni spawanych, a także stan sprzętu, który wykorzystujesz.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto zdecydować się na naszą chemię spawalniczą przede wszystkim ze względu na najwyższą jakość wszystkich preparatów. Masz zatem gwarancję, że znacząco poprawią one jakość Twoich spawów, a także ochronią narzędzia, którymi pracujesz. Drugim powodem, dla którego nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna, jest bardzo szeroki asortyment. Dzięki takiej sytuacji możesz czuć się całkowicie komfortowo w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. 

Pamiętaj również, że nasza chemia spawalnicza zawsze dostępna jest w atrakcyjnych cenach. Zakup wysokiej klasy preparatów wcale nie musi zatem mocno obciążyć Twojego domowego lub firmowego budżetu. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących ostatecznej decyzji zakupowej lub w przypadku, gdyby pojawiły się jakieś pytania, koniecznie skonsultuj się z nami. Nasi eksperci rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Serdecznie zapraszamy zarówno do kontaktu, jak i do bezpośredniego składania zamówień na naszej stronie internetowej. 

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

centrumelektronarzedzi.pl Reviews with ekomi-pl.com
Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium