Pilarka tarczowa 190mm Milwaukee M18 FCSG66-121C AKU 18V (12.0 Ah) - 4933471195
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Dostawa: 2 - 5 dni roboczych
Kod produktu: 41565
EAN: 4058546288235
Kod producenta: 4933471195
Producent: MILWAUKEE
z VAT bez VAT
  • Zapewnia taką samą moc i prędkość cięcia jak sieciowe pilarki tarczowe - możliwość wykonania do 750 cięć w desce sosnowej 90 mm x 45 mm na jednym naładowaniu akumulatora 12.0 Ah
  • Pilarka tarczowa przecina aż trzy płyty OSB ułożone na stosie przy użyciu tarczy 190 mm zapewniającej głębokość cięcia 66 mm
  • Możliwość cięcia pod kątem 48°
  • Oświetlenie powierzchni roboczej wbudowaną diodą LED
  • Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
>WIĘCEJ INFORMACJI<
Pilarka tarczowa Milwaukee M18 FCSG66-121C AKU 18V jest zaawansowanym narzędziem do cięcia drewna i tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu bezszczotkowego silnika POWERSTATE™ i akumulatora REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 12.0 Ah zapewnia wysoką moc i długi czas pracy na jednym ładowaniu. Ma średnicę tarczy 190 mm i głębokość cięcia 66 mm, co pozwala na przecinanie nawet trzech płyt OSB ułożonych na stosie.
Ponadto, pilarka tarczowa Milwaukee M18 FCSG66-121C AKU 18V jest kompatybilna z prowadnicą MILWAUKEE® (sprzedawaną osobno), co zapewnia precyzyjne i proste cięcia. Ma również wytrzymałą metalową stopę z magnezu, wbudowane oświetlenie LED i adapter do zewnętrznego odciągu pyłu. Pilarka tarczowa Milwaukee M18 FCSG66-121C AKU 18V jest profesjonalnym narzędziem do cięcia różnych materiałów z wysoką prędkością i jakością.
Pilarki tarczowe:
  • Linia produktów FUEL™
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora 18 V
  • Akumulator w komplecie tak
  • Ilość akumulatorów 1 szt.
  • Pojemność akumulatora 12,0 Ah
  • Maksymalna prędkość obrotowa 5800 obr./min
  • Regulacja obrotów nie
  • Średnica tarczy 190 mm
  • Średnica otworu tarczy 30 mm
  • Maksymalna głębokość cięcia przy 45° 48 mm
  • Maksymalna głębokość cięcia przy 90° 66 mm