Szlifierka kątowa 230mm Milwaukee M18 FLAG230XPDB-0C AKU 18V (bez aku) - 4933464114
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 40662
EAN: 4058546220594
Kod producenta: 4933464114
Producent: MILWAUKEE
z VAT bez VAT
szt.
  • MILWAUKEE® przedstawia pierwszą na świecie dużą szlifierkę kątową pracującą na jednym akumulatorze 18V - lżejszą od sieciowych odpowiedników i umożliwiającą aż do 68 cięć w 42 mm rurze ze stali nierdzewnej na jednym naładowaniu akumulatora
  • Hamulec tarczy powoduje szybsze zwolnienie prędkości dla zwiększonego bezpieczeństwa użytkownika
  • Włącznik typu łopatkowego z funkcją blokady zapobiega automatycznemu uruchomieniu
  • Osłona bezkluczowa - wyjątkowa wydajność cięcia i szybka regulacja osłony bez użycia klucza
  • Technologia FIXTEC™ umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi
  • Antywibracyjna rękojeść boczna redukująca poziom wibracji
  • Wymienna osłona przeciwpyłowa zapobiega przedostawaniu się odpadów, wydłużając żywotność silnika
  • Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
>WIĘCEJ INFORMACJI<
Szlifierka kątowa M18 FLAG230XPDB-0C o średnicy tarczy 230mm jest nowoczesnym i skutecznym narzędziem stworzonym przez renomowaną firmę Milwaukee. Charakteryzuje się ona wysoką jakością zarówno w zakresie cięcia, jak i szlifowania wielu typów materiałów. To efektywne narzędzie działa na akumulator o napięciu 18V, wykorzystując technologię REDLITHIUM™-ION HIGH OUTPUT™, która gwarantuje długotrwałą pracę oraz imponującą moc.
Szlifierki kątowe / do betonu:
  • Linia produktów FUEL™
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Średnica tarczy 230 mm
  • Napięcie akumulatora 18 V
  • Akumulator w komplecie nie
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Regulacja obrotów nie
  • Maksymalna prędkość obrotowa 6600 obr./min
  • Maksymalna głębokość cięcia 65 mm