Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Blog chmura tagów
System MX FUEL™ - najnowsza technologia. 0
System MX FUEL™ - najnowsza technologia

Czym jest system MX FUEL™?

System MX FUEL™ to pierwszy na świecie bezprzewodowy system sprzętu budowlanego, który zapewnia moc i wydajność porównywalną z urządzeniami spalinowymi. System składa się z trzech innowacyjnych technologii zaprojektowanych przez Milwaukee Tools:

⦁ bezszczotkowego silnika POWERSTATE™
⦁ inteligentnego systemu REDLINK PLUS™
⦁ akumulatora MX FUEL™ REDLITHIUM™

Te technologie pozwalają na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających profesjonalistów w branży elektronarzędzi.

Korzyści oraz zalety systemu MX FUEL™

Systemy MX FUEL™ oferują wiele korzyści oraz zalet dla użytkowników, takich jak:

⦁ Oszczędność czasu i pieniędzy: eliminują potrzebę przygotowywania mieszanki paliwowej, odpalania urządzeń, serwisowania silników, transportu kompresorów czy ciągnięcia przewodów. To wszystko przekłada się na mniejsze koszty eksploatacji i większą produktywność.

⦁ Ochrona środowiska i zdrowia: eliminują szkodliwe spaliny, hałas i wibracje, które są typowe dla maszyn spalinowych. Dzięki temu można pracować w zamkniętych pomieszczeniach, bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i otoczenia. Ponadto, system redukuje ślad węglowy, ponieważ akumulatory są ładowane z sieci elektrycznej, a nie z paliw kopalnych.

⦁ Bezpieczeństwo i ergonomia:  zapewniają większą kontrolę nad urządzeniami, dzięki inteligentnemu systemowi REDLINK PLUS™, który chroni przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Ponadto, system eliminuje ryzyko porażenia prądem lub uszkodzenia przewodów.

⦁ Łatwość obsługi: nie wymagają żadnej konserwacji silnika, wymiany oleju, filtrów czy świec zapłonowych. Wystarczy naładować akumulator i gotowe. Ponadto SYSTEM MX FUEL™ jest kompatybilny z innymi narzędziami Milwaukee® zasilanymi akumulatorowo, co ułatwia zarządzanie flotą sprzętu.

⦁ Innowacyjność: wykorzystują najnowsze technologie i rozwiązania, takie jak inteligentna elektronika REDLINK PLUS™, która optymalizuje wydajność i ochronę narzędzia i akumulatora, czy system ONE-KEY™, który umożliwia śledzenie i zarządzanie sprzętem za pomocą aplikacji mobilnej.

Urządzenia z jakich składa się system MX FUEL™

System MX FUEL™ składa się z kilku urządzeń dedykowanych dla różnych zastosowań, takich jak:

1. MX FUEL™ MŁOT WYBURZENIOWY KLASY 25 KG Z UCHWYTEM 28 MM HEX to nowy produkt firmy Milwaukee, który zapewnia wyjątkową moc i wydajność przy niskim poziomie hałasu i drgań. Ten młot wyburzeniowy jest przeznaczony do ciężkich prac rozbiórkowych i kucia betonu, kamienia lub asfaltu. Zalety:

⦁ Silny udar o energii 64 J, który pozwala na wyburzenie do 2 ton betonu na jednym naładowaniu akumulatora MXF XC406.
⦁ Niski poziom wibracji 5.17 m/s² przez ponad 7 godzin (HAVS) ciągłej ekspozycji, który redukuje zmęczenie użytkownika i chroni jego zdrowie.
⦁ Bezprzewodowa konstrukcja, która eliminuje potrzebę stosowania kabli, przedłużaczy i agregatów prądotwórczych, co zwiększa mobilność i bezpieczeństwo na placu budowy.
⦁ Inteligentny system REDLINK PLUS™, który optymalizuje wydajność narzędzia i akumulatora oraz zapobiega przegrzaniu i przeciążeniu.
⦁ Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, który zapewnia długą żywotność i niezawodność narzędzia.
Akumulator MX FUEL™ REDLITHIUM™, który oferuje wysoką pojemność, szybkie ładowanie i odporność na niskie temperatury.
⦁ Uchwyt narzędzia 28 mm K-Hex, który umożliwia łatwą wymianę dłut i zapewnia ich stabilne mocowanie.
⦁ Częstotliwość udaru przy pełnym obciążeniu: 1300 ud./min

2. Wiertnica diamentowa 150mm Milwaukee MXF DCD150-0C AKU to nowoczesne i wydajne narzędzie do profesjonalnego wiercenia na sucho i mokro w betonie, cegle i innych materiałach budowlanych. Wiertnica jest częścią systemu MX FUEL™, który oferuje bezprzewodowe rozwiązania dla najbardziej wymagających zastosowań. Zalety:

⦁ Dwubiegowa przekładnia z laserowo wygrawerowanym oznaczeniem prędkości obrotowej, pozwala na użycie narzędzia przy wielu zastosowaniach, przy zastosowaniu korony diamentowej o wybranej średnicy.
⦁ Elektroniczna kontrola prędkości i momentu obrotowego zapewnia optymalną wydajność i bezpieczeństwo pracy.
⦁ System ONE-KEY™ umożliwia zdalne zarządzanie narzędziem, śledzenie jego lokalizacji i stanu oraz personalizację ustawień.
Akumulator MX FUEL™ CP203 zapewnia długi czas pracy i szybkie ładowanie. Jeden akumulator wystarcza do wykonania 10 otworów o średnicy 152 mm i głębokości 160 mm.
⦁ Wiertnica jest lekka i kompaktowa, co ułatwia jej transport i obsługę. Waży tylko 12,4 kg z akumulatorem i ma długość 59 cm.
⦁ Wiertnica jest wyposażona w blokadę dźwigni, uchwyt boczny i walizkę transportową.

3. Wibrator walizkowy do betonu MXF CVBC-602 AKU to urządzenie, które łączy w sobie zalety technologii MX FUEL™ i ONE-KEY™, zapewniając niezrównaną wydajność, mobilność i kontrolę nad procesem wibrowania betonu. Jest zasilany akumulatorem MXF XC406 o pojemności 6.0 Ah, który zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu. Zalety:

⦁ Jest kompatybilny z różnymi wałkami i buławami o średnicy od 25 do 63 mm i długości do 6,4 m. Można je łatwo podłączyć i odłączyć dzięki szybkozłączkom
⦁ Wibrator walizkowy do betonu MXF CVBC-602 AKU jest lekki i kompaktowy, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Waży tylko 10,3 kg z akumulatorem i ma wymiary 50 x 30 x 30 cm.
⦁ Urządzenie jest bezprzewodowe, co eliminuje ryzyko potknięcia się o kable lub uszkodzenia przewodów elektrycznych. Zapewnia również większą swobodę ruchu i dostęp do trudno dostępnych miejsc.
⦁ Wibrator walizkowy do betonu MXF CVBC-602 AKU jest wytrzymały i odporny na warunki pracy na budowie. Ma obudowę z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości i metalową ramę chroniącą akumulator. Jest również odporny na kurz i wilgoć.
⦁ Urządzenie zapewnia wysoką jakość wibrowania betonu, co przekłada się na lepszą gęstość, wytrzymałość i trwałość betonu. Wibracje są stabilne i jednorodne, a buławy mają optymalną częstotliwość i amplitudę.

4. Listwa wibracyjna Milwaukee MXF PSCKIT-302 to nowoczesne narzędzie do zagęszczania betonu. Jest to część systemów MX FUEL™, który zapewnia wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy na placu budowy. Wyposażona jest w silnik bezszczotkowy POWERSTATE™, który zapewnia długą żywotność i niskie zużycie energii. Zalety:

⦁ Zapewnia równomierne i skuteczne zagęszczanie betonu, co poprawia jego jakość i trwałość.
⦁ Zmniejsza ryzyko powstawania pęknięć i ubytków w betonie.
⦁ Zwiększa wydajność i oszczędność czasu na placu budowy.
⦁ Zmniejsza hałas i emisję spalin w porównaniu z tradycyjnymi listwami wibracyjnymi zasilanymi benzynowo lub elektrycznie.
⦁ Zwiększa bezpieczeństwo pracy dzięki braku kabli i generatorów, które mogą stanowić zagrożenie dla operatora i otoczenia.

5. Mobilny maszt oświetleniowy AC/DC Milwaukee MXF TL-601 to nowoczesne urządzenie, które zapewnia doskonałe warunki oświetleniowe w każdym miejscu i czasie. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów zajmujących się budownictwem, remontami, ratownictwem czy wydarzeniami plenerowymi. Zalety:

⦁ Mobilny maszt oświetleniowy AC/DC Milwaukee MXF TL-601 to nowy sposób oświetlania miejsca pracy, który łączy w sobie zalety zasilania sieciowego i akumulatorowego. Dzięki temu urządzeniu można zapewnić jasne i stabilne światło w każdych warunkach, nawet na trudnym terenie i w niesprzyjającej pogodzie.
⦁ Wyposażony jest w akumulator MX FUEL™ o pojemności 6 Ah, który zapewnia do 10 godzin pracy z mocą 20 000 lumenów. Akumulator można ładować za pomocą wbudowanej ładowarki MX FUEL™.
⦁ Maszt oświetleniowy posiada również funkcję ONE-KEY™, która pozwala na zdalne sterowanie, monitorowanie i zarządzanie urządzeniem za pomocą smartfona. Charakteryzuje się wysoką mobilnością i łatwością obsługi.
⦁ Urządzenie waży tylko 48 kg i ma dwa duże koła, które ułatwiają transport po każdym podłożu. Maszt oświetleniowy Milwaukee MXF TL-601 ma również możliwość regulacji kąta i kierunku światła dzięki ruchomym głowicom lampy.
⦁ Światło emitowane przez urządzenie jest wysokiej jakości i wiernie oddaje kolory dzięki technologii TRUEVIEW™. Soczewki lampy są wykonane z wytrzymałego poliwęglanu, który chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

6. Akumulator Milwaukee MXF XC-406 to nowoczesne i wydajne źródło zasilania dla elektronarzędzi z serii MX FUEL™. Ten akumulator oferuje wiele funkcji i zalet, które sprawiają, że praca z nim jest szybka, komfortowa i bezpieczna. Można go ładować za pomocą ładowarki MXF SC lub MXF C, które zapewniają szybkie i efektywne ładowanie. Zalety:

⦁ Akumulator Milwaukee MXF XC-406 jest kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami z serii MX FUEL™, takimi jak wiertarka udarowa, piła łańcuchowa czy przecinarka do betonu
⦁ Wysoka pojemność 6 Ah, która zapewnia długi czas pracy bez konieczności częstego ładowania.
⦁ Zaawansowana technologia litowo-jonowa, która gwarantuje wysoką moc i trwałość akumulatora.
⦁ Inteligentny system REDLINK™, który komunikuje się z elektronarzędziem i ładowarką, optymalizując wydajność i żywotność akumulatora.
⦁ Opatentowane zabezpieczenia chroniące akumulator przed upadkami, wibracjami, wodą i ekstremalnymi temperaturami.
⦁ Ergonomiczny kształt i niska waga (4,8 kg), które ułatwiają transport i montaż akumulatora.

7. MX FUEL™ SZYBKA ŁADOWARKA to nowoczesne urządzenie, które pozwala na szybkie i wygodne ładowanie wszystkich akumulatorów MX FUEL™. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego i wydajnego źródła zasilania dla swoich narzędzi i maszyn. Ten produkt z pewnością zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Zapewnia ona nieprzerwaną pracę i wysoką wydajność narzędzi i maszyn zasilanych akumulatorami MX FUEL™. Zalety:

⦁ Ładuje akumulatory MX FUEL™ w bardzo krótkim czasie - np. akumulator 6,0 Ah ładuje się w zaledwie 45 minut, a akumulator 3,0 Ah w 25 minut.
⦁ Ma możliwość montażu na ścianie, co pozwala na oszczędność miejsca i łatwy dostęp do ładowarki.
⦁ Ma uchwyt do przenoszenia, co ułatwia transport i przechowywanie ładowarki.
⦁ Ma system ochrony przed przegrzaniem i przeładowaniem akumulatorów, co zapewnia bezpieczeństwo i długą żywotność akumulatorów.
⦁ Jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami MX FUEL™, co daje dużą elastyczność i możliwość korzystania z różnych narzędzi i maszyn.

8. Akumulator Milwaukee MXF XC-406 AKU to nowoczesne źródło zasilania dla elektronarzędzi MX FUEL™, które zapewnia wysoką wydajność i długą żywotność. W tym poście opiszemy funkcje i zalety tego akumulatora, który jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów szukających niezawodnej mocy. To doskonały wybór dla użytkowników elektronarzędzi MX FUEL™, którzy potrzebują mocnego i niezawodnego źródła zasilania. Zalety:

⦁ Ma pojemność 6 Ah i wykorzystuje technologię litowo-jonową, która gwarantuje stały poziom napięcia i energii podczas pracy.
⦁ Jest kompatybilny z ładowarkami MX FUEL™, które zapewniają szybkie i bezpieczne ładowanie. Czas ładowania akumulatora wynosi 45 minut przy użyciu ładowarki MXF SC lub 90 minut przy użyciu ładowarki MXF C.
⦁ Akumulator MXF XC-406 AKU jest wyposażony w inteligentny system REDLINK™, który komunikuje się z elektronarzędziami i ładowarkami, optymalizując ich pracę i przedłużając żywotność akumulatora.
⦁ Posiada solidną konstrukcję, która odpowiada za jego trwałość i niezawodność w najtrudniejszych warunkach pracy.
⦁ Akumulator jest zabezpieczony przed upadkami, wibracjami, wodą i ekstremalnymi temperaturami. Akumulator ma ergonomiczny kształt i niską wagę (4,8 kg), co ułatwia jego przenoszenie i montaż.

9. Przecinarka Milwaukee MXF COS350-602, która jest pierwszą na świecie akumulatorową przecinarką o pełnym zakresie cięcia tarczą o średnicy 350 mm. Przecinarka Milwaukee MXF COS350-602 należy do systemu MX FUEL™, który oferuje narzędzia bezprzewodowe o wydajności porównywalnej z urządzeniami spalinowymi, przewodowymi i pneumatycznymi. System MX FUEL™ eliminuje zagrożenia związane z emisjami, hałasem, wibracjami, potknięciami i frustracją związaną z kompleksową konserwacją. Zalety:

⦁ Może być stosowana w pomieszczeniach zamkniętych ze względu na zerową emisję spalin, co zapobiega zatruciu spalinami i chroni środowisko.
⦁ Pracuje ciszej niż inne przecinarki spalinowe, co zmniejsza hałas i poprawia komfort pracy.
⦁ Ma niski poziom wibracji silnika i dobrze wyważony ciężar, co redukuje zmęczenie operatora i ryzyko urazów.
⦁ Jest łatwa w obsłudze i konserwacji, nie wymaga przygotowania mieszanki benzyny i oleju ani częstych wymian filtrów i świec zapłonowych.
⦁ Silnik bezszczotkowy, który zapewnia maksymalną prędkość bez obciążenia 5370 obr/min i maksymalną głębokość cięcia 125 mm tarczą diamentową 350 mm.
⦁ Dwa akumulatory Li-ion o pojemności 6.0 Ah każdy, które zapewniają długi czas pracy i szybkie ładowanie (55 minut dla akumulatora CP203 i 90 minut dla akumulatora XC406).

 

10. Przepychacz do rur Milwaukee MXF LSDP-301 to nowoczesne i wydajne narzędzie do czyszczenia instalacji kanalizacyjnych o średnicy od 75 do 200 mm. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo, dzięki czemu nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej ani użycia paliwa. Przepychacz wykorzystuje wewnętrzne sprężyny rdzeniowe o średnicy 20 mm i długości 23 m, które są w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia, takie jak korzenie drzew czy tłuszcz. Zalety:

⦁ Jest zintegrowany system POWERTREDZ™, który ułatwia transport urządzenia po schodach, podjazdach czy nierównym terenie.
⦁ Całkowicie zamknięty bęben, który zapobiega rozprzestrzenianiu się odpadów i zapachów podczas pracy. Bęben posiada także elektroniczny pedał nożny z antypoślizgowym uchwytem i hamulcem bębnowym, który zapewnia precyzyjną kontrolę nad prędkością i kierunkiem sprężyny.
⦁ Ponadto urządzenie jest wyposażone w technologię ONE-KEY™, która umożliwia śledzenie i zabezpieczanie narzędzia za pomocą aplikacji mobilnej.
⦁ Przepychacz jest częścią systemu MX FUEL™, który oferuje szeroką gamę narzędzi bezprzewodowych dedykowanych dla branży budowlanej.

11. Generator 1800W Milwaukee MXF PS-602 to nowoczesne urządzenie zasilane akumulatorowo, które zapewnia bezpieczną i wydajną pracę w każdych warunkach. Dzięki technologii MX FUEL™ generator osiąga moc szczytową 3600W i nominalną 1800W, co pozwala na zasilanie zarówno wymagających narzędzi 16A, jak i wrażliwej elektroniki. Generator nie emituje spalin ani hałasu, co sprawia, że jest idealny do użytku w zamkniętych pomieszczeniach. Zalety:

⦁ Zapewnia bezprzewodowe zasilanie dla różnych narzędzi i urządzeń elektronicznych. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego i wydajnego źródła energii w miejscach pracy, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej lub gdzie nie można używać generatorów spalinowych.
⦁ Wykorzystuje technologię MX FUEL™, która opiera się na mocnych stronach technologii FUEL™ i osiąga nowy poziom wydajności bezprzewodowej
⦁ Nie emituje spalin i pracuje cicho, co sprawia, że jest bezpieczny i komfortowy w użyciu w zamkniętych lub głośnych przestrzeniach.
⦁ Nie wymaga skomplikowanej konserwacji i obsługi, co eliminuje koszty paliwa, oleju i części zamiennych oraz zmniejsza ryzyko awarii i przestojów.
⦁ Jest łatwy w transporcie i przechowywaniu dzięki kompaktowym wymiarom i niskiej wadze.

Podsumowanie

Systemy MX FUEL™ to rewolucyjna seria bezprzewodowych narzędzi budowlanych firmy Milwaukee, która zapewnia profesjonalistom wydajność, bezpieczeństwo i oszczędność. Dzięki temu systemowi można wykonywać prace, które dotąd wymagały sprzętu zasilanego przewodowo, napędzanego silnikami spalinowymi lub pneumatycznymi. System MX FUEL™ oferuje szeroką gamę narzędzi do różnych zastosowań, takich jak: wiertnica diamentowa MXF COS350-0, młot wyburzeniowy MXF DH2528H-0, przecinarka do betonu MXF CS350-0, agregat prądotwórczy MXF PG6000A-0 i wiele innych. Wszystkie narzędzia są kompatybilne z akumulatorami MX FUEL™ REDLITHIUM™ o różnej pojemności i czasie pracy. System MX FUEL™ jest również wyposażony w funkcję ONE-KEY™, która umożliwia namierzanie, zarządzanie, zabezpieczanie i dostosowywanie narzędzi za pomocą aplikacji mobilnej. W razie jakichkolwiek wątpliwości można zgłosić się do pracowników naszego sklepu, którzy na pewno odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

*Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup urządzeń z serii MX FUEL™, to skorzystaj z darmowej możliwości przetestowania ich u siebie domu, firmie lub gdziekolwiek będziesz chciał. Dodatkowo uzyskasz korzystny rabat do wykorzystania w naszym sklepie.

Komentarze do wpisu (0)

sdgsdgsdgsdgs

Dotacje i oferty hurtowe Dotacje i oferty hurtowe Zajmujemy się realizacją dotacji z UE oraz UP. Jeśli otrzymałeś dofinansowanie i potrzebujesz narzędzi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację Twojego zamówienia. Kontakt biuro@centrumelektronarzedzi.pl 77 307 07 07 Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00. Darmowa dostawa DARMOWA DOSTAWA Oferujemy darmową dostawę dla zakupów o wartości powyżej 499 zł*

Menu Szukaj filtry i kategorie więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium