Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 14 dni roboczych
Kod produktu: 80686
EAN: 4036351032892
Kod producenta: 6300020
Producent: LAHTI PRO
- Mocna spawana rama z perforacją: dziesięciostopniowa regulacja wysokości stołu prasy z bolcami ustalającymi
- Posuw tłoka przy użyciu hydraulicznej pompy ręcznej
- Wskaźnik ciśnienia prasy na manometrze
- Możliwość poprzecznego przesunięcia siłownika
- Najlepszy stosunek ceny do jakości poprzez efektywne projektowanie
- Standardowa zintegrowana sprężyna powrotna daje więcej miejsca do pracy
- Bezpieczna praca – tłok może być zatrzymany w dowolnym położeniu
- Wygodne użytkowanie, niska wysokość
| Dane techniczne: | |
| Średnica tłoka: | 48 mm |
| Siła nacisku: | 20 ton |
| Stopa szer. x głębokość: | 730 x 560 mm |
| Wysokość: | 1625 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 510 mm |
| Zakres roboczy: | 38.5 – 918.5 mm |
| Skok tłoka: | 186,5 mm |
| Droga przesuwu tłoka: | 176 mm |
| Ciśnienie robocze: | – |
| Ciężar: | 105 kg |
Prasy warsztatowe: