Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 14 dni roboczych
Kod produktu: 79157
EAN: 4036351284154
Kod producenta: 6200003
Producent: LAHTI PRO
- Podstawa podnośnika z rowkowaną płytą i obrotowym stemplem
- Niezwykle elastyczny cylinder
- Może być ustawiony bardzo nisko
- Niezwykle stabilna konstrukcja nieulegająca przechyleniu dzięki dużej płycie wykonanej ze specjalnego żeliwa
- Płynnie działające dwuczęściowe ramię wahacza pompy z możliwością sterowania zaworem
- Szczególnie wytrzymały dzięki wzmocnionym ścianom, stabilny i trwały
| Dane techniczne | |
| Udźwig: | 3 tony |
| Wysokość min.: | 188 mm |
| Wysokość regulacji: | 60 mm |
| Suw tłoka: | 115 mm |
| Wysokość podnoszenia max: | 363 mm |
| Podstawa: | 108,5 x 87 mm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 108,5 x 87 x 188 mm |
| Waga: | 2,8 kg |
Podnośniki i lewarki: