Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 100296
EAN: 5906083051326
Kod producenta: YT-85370
Producent: YATO
Hydrofor INOX auto 1200 W Yato YT-85370
Hydrofor Yato YT-85370 usprawnia korzystanie z wody, utrzymując jej ciśnienie na stabilnym poziomie. Sprawdzi się w obiektach niepodłączonych do sieci wodociągowej, a także tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe przyłącze z uwagi na zbyt niskie ciśnienie w instalacji.
Urządzenie przeznaczone jest do pompowania wody czystej i zapewnia stały przepływ w gospodarstwie domowym, domku letniskowym lub na działce. Wbudowany regulator steruje pracą pompy na podstawie presostatu, ograniczając zbędne włączanie i wyłączanie, co pomaga zmniejszyć zużycie podzespołów. Manometr umożliwia wygodny odczyt ciśnienia z zewnątrz, a obudowa INOX ze stali nierdzewnej zwiększa odporność na warunki użytkowania. Otwory w podstawie pozwalają stabilnie przykręcić zestaw do podłoża.
Najważniejsze cechy:
- Do instalacji bez wodociągu lub z problemem niskiego ciśnienia
- Automatyczna praca dzięki regulatorowi i presostatowi
- Manometr do kontroli ciśnienia
- Obudowa INOX ze stali nierdzewnej
- Zbiornik 19 l dla stabilniejszej pracy instalacji
Specyfikacja techniczna:
- Moc - 1200 W
- Pojemność zbiornika - 19 l
- Maksymalna wydajność - 4000 l/h
- Maksymalna wysokość podnoszenia - 50 m
- Maksymalna głębokość zasysania - 9 m
- Maksymalna temperatura wody - 35°C
- Stopień ochrony - IPX4
- Średnica przyłącza - 1"
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Index | YT-85370 |
| Kod kreskowy | 5906083051326 |
| Jednostka miary | PCE |
| Objętość | 100.572 |
| Waga | 12 |
| Napięcie | 230 V a.c. |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Średnica przyłącza wody | G1 |
| Ciśnienie akustyczne | 69.43 ± 1.49 dB(A) |
| Maks. ciśnienie powietrza | 0.28 MPa |
| Masa | 10.6 kg |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Moc | 1200 W |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Pojemność zbiornika | 19 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Maks. głębokość zanurzenia | 9 m |
| Poziom włączenia | 0.15 m |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc akustyczna | 82.35 ± 1.49 dB(A) |
| Maks. temperatura wody | 35 ˚C |
| Poziom wyłączenia | 0.28 m |
| Manometr | tak |
| Maks. wysokość tłoczenia | 50 m |
| Maks. wydajność | 4000 l/h |
Wyposażenie ogrodowe: