Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 2 - 5 dni roboczych
Kod produktu: 8154
EAN: 4036351048909
Kod producenta: 6350100
Producent: LAHTI PRO
- Otwierane do przodu, kute imadło wysokiej jakości, z hartowanej, wytrzymałej na pęknięcia stali
- Hartowane wymienialne szczęki zaciskowe z żebrowanymi zębami
- Regulowana prowadnica gwarantuje równoległe zaciskanie
- Z wyjmowanymi szczękami zaciskowymi rurowymi
- Duża, hartowana powierzchnia kowadła do drobnych prac prostowania i zgniatania
- Prowadnica wrzecionowa w obudowie, zapewnia optymalną ochronę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem
- Nóżka obracana bezstopniowo o 360° z możliwością ustalania
- Lakierowane na błękitny kolor
Parametry techniczne :
| Model | Imadło 100 mm |
| Nr art. | 6350100 |
| Dane techniczne | |
| Szerokość szczęki | 100 mm |
| Min. odległość mocowania | 102 mm |
| Maks. odległość mocowania | 110 mm |
| Głębokość mocowania | 66 mm |
| Rozmiar kowadła | 73 x 58 mm |
| Długość całkowita | 305 mm |
| Talerz obrotowy | 128 mm |
| Ø otworów w talerzu obrotowym | 10,3 mm |
| Ciężar | 8,3 kg |
Imadła: