Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 99735
EAN: 5906083965104
Kod producenta: YT-6510
Producent: YATO
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Materiał szczęk | S55C |
| Wykończenie powierzchni | lakierowana |
| Rodzaj mocowania | przykręcane |
| Szerokość szczęk | 2" |
| Maks. średnica mocowanego elementu | 60 mm |
| Zastosowanie | do rur |
| Materiał | żeliwo |
| Wykończenie szczęk | utwardzane |
| Waga | 4 kg |
Imadła: