Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 98617
EAN: 5906083903397
Kod producenta: YT-0339
Producent: YATO
Klucz płasko-oczkowy 10 mm YATO YT-0339 to solidne narzędzie przeznaczone do prac warsztatowych i domowych. Wykonany ze stali chromowo-wanadowej (CrV), zapewnia trwałość i odporność na korozję.
Specyfikacja techniczna:
-
Rozmiar: 10 mm
-
Długość całkowita: 150 mm
-
Materiał: stal CrV
-
Wykończenie: chromowane, satynowe
-
Kąt odchylenia główki: 15°
-
Typ oczka: 12-kątne z systemem AS-Drive
-
Norma: DIN 3113
Dzięki polerowanej główce i satynowemu wykończeniu, klucz zapewnia pewny chwyt nawet w warunkach zaolejonych, minimalizując ryzyko poślizgu. System AS-Drive zwiększa moment dokręcania o 25% bez uszkadzania nakrętek.
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Index | YT-0339 |
| Kod kreskowy | 5906083903397 |
| Jednostka miary | PCE |
| Objętość | 0,08 |
| Waga | 0,047 kg |
| AS-DRIVE | tak |
| Wykończenie powierzchni | chromowana, satynowa |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Grubość klucza oczkowego | 6,4 mm |
| Wykończenie główki | satynowa |
| Grubość klucza płaskiego | 4,9 mm |
| Twardość | 42–48 HRC |
| Szerokość klucza oczkowego | 16,2 mm |
| DIN | 3113 |
| Zastosowanie | warsztat |
| Rozmiar | 10 mm |
| Materiał | CrV |
| Rodzaj klucza oczkowego | dwunastokątny |
| Kąt odchylenia główki | 15˚ |
| Szerokość klucza płaskiego | 22,2 mm |
Klucze płasko-oczkowe: