Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 100984
EAN: 0088381734318
Kod producenta: TW008GZ
Producent: MAKITA
- Akumulatorowy klucz udarowy do ciężkich zastosowań zasilany akumulatorem XGT 40V Max
- BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
- Maksymalny moment obrotowy - 760 Nm
- Kompaktowy - długość całkowita tylko 170 mm zapewnia doskonałą manewrowość
- Możliwość ustawienia jednego z 3 trybów automatycznego zatrzymania urządzenia, dostępne zarówno przy prawych jak i lewych obrotach
- 4-stopniowa elektroniczna kontrola prędkości obrotowej oraz częstotliwości udarów
- Płynna regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika
- Funkcja pełnej prędkości obrotowej uruchamiana za pomocą przycisku
- W trybie pełnej prędkości obrotowej skrócony zostaje skok spustu włącznika zapewniając szybsze osiągnięcie pełnej prędkości obrotowej ograniczając zmęczenie dłoni użytkownika
- Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pokryty elastomerem
- Uchwyt narzędziowy kwadratowy 1/2" z zabezpieczeniem przed zsuwaniem się nasadek w postaci kołka
- Podwójna dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania
| Dane techniczne | |
|---|---|
| System | XGT 40V Max |
| Napięcie | 40V |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| Typ mocowania | Uchwyt kwadratowy 1/2" z pierścieniem zabezpieczającym |
| Moment zrywający | 1100 Nm |
| Maksymalny moment obrotowy | 760 Nm |
| Moment obrotowy wg biegów | |
| Bieg 1 | 150 Nm |
| Bieg 2 | 200 Nm |
| Bieg 3 | 320 Nm |
| Bieg 4 | 760 Nm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | |
| Bieg 1 | 0 - 600 obr/min |
| Bieg 2 | 0 - 1200 obr/min |
| Bieg 3 | 0 - 1900 obr/min |
| Bieg 4 | 0 - 2300 obr/min |
| Częstotliwość udarów na biegu jałowym | |
| Bieg 1 | 0 - 1200 ud/min |
| Bieg 2 | 0 - 1900 ud/min |
| Bieg 3 | 0 - 2700 ud/min |
| Bieg 4 | 0 - 2900 ud/min |
| Parametry dokręcania | |
| Śruby standardowe | M10 - M24 |
| Śruby o wysokiej wytrzymałości | M10 - M16 |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Wymiary (D x S x W) | 170 x 86 x 291 mm |
| Waga (EPTA) | 2.7 - 3.3 kg |
| Hałas i wibracje | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 97 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 108 dB(A) |
| Błąd poziomu ciśnienia akustycznego | 3 dB(A) |
| Błąd poziomu mocy akustycznej | 3 dB(A) |
| Poziom wibracji (dokręcanie udarowe w maksymalnym zakresie) | 19.7 m/s² |
| Błąd poziomu wibracji | 1.5 m/s² |
Zestaw zawiera:
Klucz udarowy TW008G
Uchwyt do mocowania na pasku (346949-3)
Polska instrukcja obsługi
Polska karta gwarancyjna
Klucze udarowe:
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
Makita Europe N.V.
Jan-Baptist Vinkstraat 2, 3070 Kortenberg, Polska
Telefon:+48 33 48 40 230
E-mail:Makita Europe N.V.
Jan-Baptist Vinkstraat 2, 3070 Kortenberg, Belgia
Telefon:+48 33 48 40 230
E-mail: