Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 102114
EAN: 4061792218536
Kod producenta: 601713660
Producent: METABO
- Lekki i kompaktowy młot akumulatorowy z bezszczotkowym silnikiem, idealny do pracy w każdej pozycji bez zmęczenia. Dzięki technologii bezszczotkowej oraz wysokowydajnemu mechanizmowi udarowemu zapewnia maksymalną wydajność, efektywność i długą żywotność.
- Posiada 3 tryby pracy (wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru, podkuwanie), co czyni go wszechstronnym narzędziem na budowie. Wyposażony w system tłumienia wibracji Metabo VibraTech (MVT), który minimalizuje drgania, chroniąc zdrowie użytkownika.
- Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej do rodzaju materiału i utrzymuje ją na stałym poziomie nawet pod obciążeniem. Funkcja łagodnego rozruchu gwarantuje precyzyjne nawiercanie, a zatrzaskowe sprzęgło przeciążeniowe zapewnia bezpieczeństwo, odłączając napęd w przypadku zablokowania wiertła.
- Wbudowane światło LED doskonale oświetla miejsce pracy, a możliwość bezpyłowego wiercenia dzięki opcjonalnemu systemowi odsysania pyłu ESA plus sprawia, że praca jest czysta i komfortowa.
Dodatkowo, młot jest kompatybilny z akumulatorami i ładowarkami systemu CAS 18V, co pozwala na jego użycie z produktami różnych marek.
Zakres dostawy:
- Gumowany uchwyt pomocniczy
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- 2 akumulatory LiHD (18 V/5,5 Ah)
- Szybka ładowarka ASC 145 "AIR COOLED"
- metaBOX 165 L
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | LiHD |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 2 x 5.5 Ah |
| Maks. energia pojedynczego udaru (wg EPTA) | 2.2 J |
| Maksymalna liczba udarów | 4750 /min |
| Ø wiercenia w betonie wiertłami udarowymi | 24 mm |
| Ø wiertła do muru z koronkami wiertarskimi | 82 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Ø wiertła do drewna miękkiego | 30 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 1280 /min |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-plus |
| Ciężar bez akumulatora | 2.7 kg |
| Wibracje | |
| Wiercenie udarowe w betonie | 13.6 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Dłutowanie | 9.2 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Emisja hałasu | |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 90 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 101 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Młoty udarowo-obrotowe / Młotowiertarki: