Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 2 - 5 dni roboczych
Kod produktu: 100982
EAN: 4892210122780
Kod producenta: DMP181Z
Producent: MAKITA
- Zwiększona ilość wydmuchiwanego powietrza drastycznie skraca czas pompowania dużych opon ciągników, ciężarówek i nie tylko
- Idealny do pompowania opon samochodowych, rowerowych oraz piłek i tym podobnych
- 3 tryby pompowania (tryby wysoka prędkość, niska prędkość lub tryb piłek)
- Nadmiar powietrza można uwolnić, naciskając i przytrzymując przycisk uwalniania powietrza
- Podświetlany cyfrowy manometr zapewnia dobrą widzialność w ciemnych miejscach
- Wyższe maksymalne ciśnienie powietrza pozwala na zastosowanie do obiektów wymagających wysokiego ciśnienia m.in. opony do rowerów szosowych
- Urządzenie zatrzymuje się automatycznie po osiągnięciu zadanego ciśnienia docelowego
- Urządzenie zapamiętuje ustawienie ciśnienia po ostatnim wyłączeniu
- Światło robocze LED dla łatwej obsługi w ciemności
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
- Termostat chroni urządznie przed przegrzaniem
- Główny wyłącznik zasilania z funkcją automatycznego wyłączania i wyłącznikiem spustowym
- Główny wyłącznik zasilania jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania, aby zminimalizować przypadkowe uruchomienie podczas transportu
- Różne rodzaje końcówek do pompowania z możliwością przechowywania ich w obudowie urządzenia
- Wąż o długości 65 cm
- Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść z gumowanym miękkim uchwytem zapewnia większy komfort
| Dane techniczne | |
|---|---|
| System | LXT 18V |
| Napięcie | 18V |
| Typ akumulatora | Li-ion |
| Długość węża | 65 cm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 11.1 bar / 161 PSI / 1110 kPa |
| Wydatek powietrza przy 2 bar (200 kPa / 29 PSI) | 22 l/min |
| Wydatek powietrza przy 7 bar (700 kPa / 101 PSI) | 11 l/min |
| Możliwość ustawienia ciśnienia docelowego | Tak |
| Możliwość zmiany jednostki ciśnienia | Tak |
| Jednostki ciśnienia | bar / PSI / kPa |
| Cykl pracy | 10 minut pracy / 5 minut przerwy |
| Waga (EPTA) | 2.5 - 2.8 kg |
| Wymiary (D x S x W) | |
| Bez akumulatora | 272 x 108 x 231 mm |
| Z akumulatorem 1.5Ah - 2.0Ah | 297 x 108 x 231 mm |
| Z akumulatorem 3.0Ah - 6.0Ah | 316 x 108 x 231 mm |
| Hałas i wibracje | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 70 dB(A) |
| Błąd poziomu ciśnienia akustycznego | 3 dB(A) |
| Poziom wibracji przy napełnianiu (1110 kPa) | 3.6 m/s² |
| Błąd poziomu wibracji | 1.5 m/s² |
Zestaw zawiera
- Minikopresor DMP181
- Wężyk z końcówką amerykańską (do opon samochodowych)
- Końcówka do pompowania brytyjska (do opon rowerowych) (TE00000346)
- Końcówka do pompowania okrągła (do piłek plażowych, materacy) (TE00000333)
- Końcówka do pompowania francuska (wkręcana) (TE00000334)
- Końcówka do pompowania igła (do piłek) (TE00000335)
- Polska instrukcja obsługi
Pompki:
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
Makita Europe N.V.
Jan-Baptist Vinkstraat 2, 3070 Kortenberg, Polska
Telefon:+48 33 48 40 230
E-mail:Makita Europe N.V.
Jan-Baptist Vinkstraat 2, 3070 Kortenberg, Belgia
Telefon:+48 33 48 40 230
E-mail: