Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18DD7-220S AKU 18V (2x2.0 Ah) - 5133004533
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Dostawa: 24 godziny
Kod produktu: 73569
EAN: 4892210181299
Kod producenta: 5133004533
Producent: RYOBI
z VAT bez VAT
  • Bezszczotkowa
  • Metalowy uchwyt bezkluczykowy o średnicy 13 mm
  • Dwa biegi
  • 24 ustawienia momentu obrotowego
  • Wbudowana lampka LED
>WIĘCEJ INFORMACJI<
Wiertarko-wkrętarki:
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora 18 V
  • Akumulator w komplecie tak
  • Ilość akumulatorów 2 szt.
  • Pojemność akumulatora 2,0 Ah
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Udar nie
  • Ilość biegów 2
  • Maksymalna prędkość obrotowa 1800 obr./min
  • Twardy moment obrotowy 60 Nm
  • Silnik bezszczotkowy tak
  • Uchwyt 13 mm
  • Maksymalna zdolność wiercenia w drewnie 38 mm
  • Maksymalna zdolność wiercenia w stali 13 mm