Zestaw elektronarzędzi Milwaukee M18FPP4C-555T AKU (2x5.0 Ah) 4933492525
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 79175
EAN: -
Kod producenta: 4933492525
Producent: MILWAUKEE
z VAT bez VAT
szt.
Zestaw zawiera:
  1. Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa M18 FPD3
  2. Młotowiertarka akumulatorowa SDS-Plus udar 2,5 J M18 FHX
  3. Szlifierka kątowa akumulatorowa 125 mm M18 FSAG125XB
  4. Klucz udarowy akumulatorowy 1/2" 339 Nm z pierścieniem M18 FIW2F12
  5. 2 x akumulator M18 HB5.5 5.5 Ah
  6. Akumulator M18 B5 5.0 Ah
  7. Ładowarka multinapięciowa szybka M12-18 FC
  8. Skrzynia PACKOUT 1
Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa M18 FPD3
  • Wyższa wydajność energetyczna pod obciążeniem - wyjątkowy moment obrotowy 158 Nm
  • Niezwykle kompaktowa konstrukcja o długości 175 mm zapewnia dostęp do ciasnych przestrzeni
  • Bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ do ciężkich zastosowań pod obciążeniem
  • Najszybsze wiercenie i wkręcanie pod obciążeniem
  • Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora wyświetla pozostały poziom naładowania
  • Metalowy uchwyt wiertarski 13 mm do szybkiej wymiany i mocowania bitów
  • Całkowicie metalowy dwustronny klips do paska do szybkiego i łatwego zawieszenia narzędzia
  • Elastyczny system akumulatorów: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
  • Jaśniejsze oświetlenie LED obszaru roboczego
Młotowiertarka akumulatorowa SDS-Plus udar 2,5 J M18 FHX
  • Najszybszy młot udarowy w swojej klasie zapewniający szybki postęp prac
  • Wierci do 125 otworów 10 x 50 mm na akumulatorze M18™ HIGH OUTPUT™ 5,5 Ah
  • System FIXTEC™ do bezkluczowej wymiany uchwytu wiertarskiego między SDS-Plus a uchwytem metalowym 13 mm
Szlifierka kątowa akumulatorowa 125 mm M18 FSAG125XB
  • Wydajność odpowiadająca szlifierce sieciowej o mocy 1200 W
  • Antywibracyjna rękojeść boczna redukująca poziom wibracji
  • Technologia FIXTEC™ umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi
  • Wąska budowa uchwytu
  • Wymienna osłona przeciwpyłowa zapobiega przedostawaniu się odpadów, wydłużając żywotność silnika
  • 125 mm beznarzędziowa osłona zapewnia doskonałą wydajność cięcia i szybką regulację osłony bez użycia klucza
  • Funkcja blokady linii zapobiegająca automatycznemu uruchomieniu
  • Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Klucz udarowy akumulatorowy 1/2" 339 Nm z pierścieniem M18 FIW2F12
  • Wysoka moc pod obciążeniem - wyjątkowy moment obrotowy 339 Nm
  • Niezwykle kompaktowa konstrukcja - całkowita długość wynosząca zaledwie 124 mm umożliwia dostęp do wąskich przestrzeni
  • System automatycznego wyłączania stosuje moment obrotowy nieprzekraczający 34 Nm, tak by zapewnić dokręcanie jak w przypadku dokręcania ręcznego, co zapobiega nadmiernemu dokręceniu
  • Napęd z czopem kwadratowym ½″ z pierścieniem zabezpieczającym
  • Chowany hak do zawieszenia na pasku
2 x akumulator M18 HB5.5 5.5 Ah
  • Wbudowany wskaźnik naładowania pomaga użytkownikowi zmaksymalizować wydajność pracy
  • Kompatybilny ze wszystkimi narzędziami z serii M18™
Akumulator M18 B5 5.0 Ah
  • Zabezpieczenie przed wodą odprowadza wodę chroniąc elektronikę i pakiet akumulatorów
Ładowarka multinapięciowa szybka M12-18 FC
  • Służy do ładowania wszystkich akumulatorów M18™, M14™ i M12™
  • Akumulatory M18™ REDLITHIUM™ 2,0 Ah/4,0 Ah/5,0 Ah ładują się w 26 min/52 min/59 min lub krócej
Skrzynia PACKOUT 1
  • Element systemu modułowego do przechowywania PACKOUT™.
  • Wykonany z odpornych na uderzenia polimerów, aby zapewnić wytrzymałość w miejscu pracy.
  • Ładowność 113 kg.
  • Regulowana rękojeść.
  • Kółka 9″ do jazdy po każdej nawierzchni.
  • Rogi wzmocnione elementami metalowymi.
  • Zapięcie wzmocnione elementami metalowymi.
  • Wewnątrz znajduje się wkładka organizera.
Zestawy elektronarzędzi:
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora 18 V