Szlifierka kątowa 230mm AEG BEWS18-230BL-0 AKU 18 V (bez aku)
Udostępnij
Zapytaj o produkt
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność: brak towaru
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 36014
EAN: 4058546029074
Kod producenta: AEG 4935 4597 35
Producent: AEG
z VAT bez VAT
  • Pierwsza na rynku duża szlifierka kątowa z tarczą 230 mm
  • Silnik bezszczotkowy zapewnia prędkość do 5500 obr./min.
  • Świetnie leży w dłoni, dzięki obrotowej tylnej rękojeści i systemowi antywibracyjnemu
  • Dioda LED ostrzegająca przed przeciążeniem narzędzia
Szlifierki kątowe / do betonu:
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Średnica tarczy 230 mm
  • Napięcie akumulatora 18 V
  • Akumulator w komplecie nie
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Regulacja obrotów tak
  • Maksymalna prędkość obrotowa 5500 obr./min
  • Maksymalna głębokość cięcia 68 mm