Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 1 - 3 dni robocze
Kod produktu: 102625
EAN: 5906083106644
Kod producenta: YT-85372
Producent: YATO
Hydrofor elektroniczny z filtrem 1300 W Yato YT-85372
Hydrofor elektroniczny Yato YT-85372 przeznaczony jest do skutecznego zasilania systemów nawadniania w ogrodach oraz instalacji hydraulicznych. Sprawdzi się na działkach, kempingach, w domkach letniskowych i budynkach gospodarczych, tam gdzie potrzebujesz stabilnego ciśnienia i wygodnej obsługi.
Urządzenie przeznaczone jest do wody czystej pobieranej ze studni, zbiorników na deszczówkę lub basenów. Wbudowany filtr wstępny można łatwo wyjąć do czyszczenia, a zabezpieczenie przed suchobiegiem chroni pompę przed uszkodzeniem. Czytelny wyświetlacz LCD informuje o trybie pracy, manometr ułatwia kontrolę ciśnienia, a programowanie czasu pracy w trybie 24 h wspiera użytkowników automatycznych systemów nawadniania. Pompa uruchamia się automatycznie po otwarciu zaworu poboru wody.
Najważniejsze cechy:
- Elektroniczne sterowanie z wyświetlaczem LCD
- Wbudowany, łatwy do czyszczenia filtr
- Zabezpieczenie przed suchobiegiem
- Funkcja AUTO z programowaniem czasu pracy w trybie 24 h
- Automatyczne uruchamianie po otwarciu zaworu
- Stopki gumowe redukujące hałas i drgania
- Manometr do kontroli ciśnienia
Specyfikacja techniczna:
- Moc - 1300 W
- Napięcie - 230 V
- Maksymalna wydajność - 5000 l/h
- Maksymalne ciśnienie - 5 bar
- Maksymalna wysokość podnoszenia - 53 m
- Maksymalna wysokość zasysania - 8 m
- Stopień ochrony - IPX4
- Przyłącza - 1"
- Maksymalna temperatura wody - 35°C
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Index | YT-85372 |
| Kod kreskowy | 5906083106644 |
| Jednostka miary | PCE |
| Objętość | 35.12 |
| Waga | 12 |
| Napięcie | 230 V a.c. |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Średnica przyłącza wody | G1 |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Tryb pracy | automatyczny|czasowy|ciągły |
| Ciśnienie akustyczne | 63.69 ± 3.0 dB(A) |
| Maks. ciśnienie tłoczenia | 5.3 bar |
| Masa | 13.5 kg |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Moc | 1300 W |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Kontrolki diodowe | nie |
| Materiał obudowy | PVC |
| Maks. głębokość zanurzenia | 8 m |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc akustyczna | 74.97 ± 1.0 dB(A) |
| Zastosowanie | do pompowania czystej wody do zastosowań ogrodowych, np. nawadniania |
| Maks. temperatura wody | 35 ˚C |
| Manometr | tak |
| Maks. wysokość tłoczenia | 53 m |
| Maks. wydajność | 5000 l/h |
Wyposażenie ogrodowe: