Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 48 godzin
Kod produktu: 76733
EAN: 4007430331724
Kod producenta: 600763500
Producent: METABO
Kombimłotek 2-funkcyjny: wiercenie z udarem i podkuwanie
Sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic: mechaniczne odłączenie napędu w przypadku zablokowania wiertła gwarantuje bezpieczną pracę
Wytrzymała obudowa przekładni z aluminiowego odlewu ciśnieniowego - optymalne odprowadzanie ciepła i trwałość
Najważniejsze cechy produktu
- Kombimłotek 2-funkcyjny - wiercenie z udarem i podkuwanie
- Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe S-Automatic - stanowi mechaniczne odłączenie napędu przy zablokowaniu narzędzia roboczego i gwarantuje bezpieczną pracę
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Maks. energia pojedynczego udaru (wg EPTA) | 7.1 J |
| Maksymalna liczba udarów | 2800 /min |
| Moc znamionowa | 1100 W |
| Ø wiercenia w betonie wiertłami udarowymi | 40 mm |
| Ø wiertła do muru z koronkami wiertarskimi | 105 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałłowym | 620 /min |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-max |
| Średnica szyjki mocowania | 61 mm |
| Ciężar bez kabla | 7.1 kg |
| Długość kabla | 4 m |
| Wiercenie udarowe w betonie (m/s²) | 16.5 |
| Niepewność pomiarowa K (wiercenie udarowe) (m/s²) | 1.5 |
| Dłutowanie (m/s²) | 13.3 |
| Niepewność pomiarowa K (dłutowanie) (m/s²) | 1.5 |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 95 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 106 dB(A) |
| Niepewność pomiarowa K (hałas) | 3 dB(A) |
Zestaw zawiera:
- Kombimłotek Metabo KH 5-40
- Gumowany uchwyt pomocniczy
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- Smar do końcówek narzędziowych
- walizka narzędziowa z tworzywa sztucznego
Młoty udarowo-obrotowe / Młotowiertarki: