Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 48 godzin
Kod produktu: 102234
EAN: 4061792264243
Kod producenta: 600813840
Producent: METABO
- Najmocniejszy młot akumulatorowy SDS-plus Metabo do szybkiego wiercenia i wydajnego kucia w betonie i murze
- Maksymalna wydajność wiercenia, efektywność i żywotność dzięki zastosowaniu technologii bezszczotkowej i wysokowydajnego mechanizmu udarowego
- Kombimłotek 3-funkcyjny: wiercenie z udarem i bez udaru, podkuwanie
- Metabo VibraTech (MVT): zintegrowany system tłumienia wibracji redukuje szkodliwe dla zdrowia wibracje
- Perfekcyjna ergonomia dzięki umiejscowieniu środka ciężkości w pobliżu dłoni oraz zoptymalizowanemu kształtowi rękojeści
- Metabo Quick: szybka wymiana uchwytu narzędziowego SDS-Plus na szybkomocujący uchwyt wiertarski do wielu różnych zastosowań
- Możliwość przełączenia na lewe obroty w celu wygodnego poluzowania zakleszczonych narzędzi roboczych
- Opcjonalna redukcja prędkości obrotowej i energii udaru pomaga w nawiercaniu i obróbce miękkich materiałów
- Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem: zapobiega niezamierzonemu włączeniu po wymianie akumulatora
- Podwójne bezpieczeństwo w przypadku zablokowania wiertła: brak zjawiska odrzutu dzięki mechanicznemu odłączeniu napędu oraz błyskawicznemu odłączeniu sterowanemu czujnikiem
- Światło robocze LED zapewnia optymalną widoczność miejsca wiercenia
- Wiele marek, jeden system akumulatorowy: ten produkt można łączyć z wszystkimi akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS: www.cordless-alliance-system.com
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Maks. energia pojedynczego udaru (wg EPTA) | 4.2 J |
| Maksymalna liczba udarów | 4350 /min |
| Ø wiercenia w betonie (wiertła udarowe) | 32 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 810 /min |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-plus |
| Ciężar bez akumulatora | 4.4 kg |
| Ciężar z akumulatorem | 5.4 kg |
| Wibracje | |
| Wiercenie udarowe w betonie | 13.9 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej (K) | 1.5 m/s² |
| Dłutowanie | 11 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej (K) | 1.5 m/s² |
| Emisja hałasu | |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 93 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 101 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej (K) | 5 dB(A) |
Zestaw zawiera:
- Uchwyt narzędziowy do narzędzi z chwytem SDS-plus
- Szybkomocujący uchwyt wiertarski do narzędzi z chwytem walcowym
- Rękojeść pomocnicza
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- metaBOX 185 XL
- bez akumulatora, bez ładowarki
Młoty udarowo-obrotowe / Młotowiertarki: