Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: 48 godzin
Kod produktu: 76945
EAN: 4061792218543
Kod producenta: 601714850
Producent: METABO
- Wyjątkowo lekki i poręczny młot akumulatorowy ze zintegrowanym złączem do odsysania pyłu
- Maksymalna wydajność wiercenia, efektywność i żywotność dzięki zastosowaniu technologii bezszczotkowej i wysokowydajnego mechanizmu udarowego
- Bezpyłowe wiercenie z kompaktowym układem odsysania pyłu ISA 24 (osprzęt)
- Kombimłotek 3-funkcyjny: wiercenie z udarem i bez udaru, podkuwanie
- Metabo VibraTech (MVT): zintegrowany system tłumienia wibracji redukuje szkodliwe dla zdrowia wibracje
- Metabo Quick: szybka wymiana uchwytu narzędziowego SDS-Plus na szybkomocujący uchwyt wiertarski do wielu różnych zastosowań
- Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) umożliwia regulację obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału i zapewnia ich utrzymanie na stałym poziomie pod obciążeniem
- Elektroniczna funkcja łagodnego rozruchu do precyzyjnego nawiercania
- Podwójne bezpieczeństwo w przypadku zablokowania wiertła: brak zjawiska odrzutu dzięki mechanicznemu odłączeniu napędu oraz błyskawicznemu odłączeniu sterowanemu czujnikiem
- Światło robocze LED zapewnia optymalną widoczność miejsca wiercenia
- Wiele marek, jeden system akumulatorowy: ten produkt można łączyć z wszystkimi akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS
Zakres dostawy:
- Uchwyt narzędziowy do narzędzi z chwytem SDS-plus
- Szybkomocujący uchwyt wiertarski do narzędzi z chwytem walcowym
- Gumowany uchwyt pomocniczy
- Ogranicznik głębokości wiercenia
- bez akumulatora, bez ładowarki
- Opakowanie zastępcze
Parametry:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Maks. energia pojedynczego udaru (wg EPTA) | 2.2 J |
| Maksymalna liczba udarów | 4750 /min |
| Ø wiercenia w betonie wiertłami udarowymi | 24 mm |
| Ø wiertła do muru z koronkami wiertarskimi | 82 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Ø wiertła do drewna miękkiego | 30 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 1280 /min |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-plus |
| Ciężar bez akumulatora | 3 kg |
| Wibracje | |
| Wiercenie udarowe w betonie | 13.4 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Dłutowanie | 9.1 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 1.5 m/s² |
| Emisja hałasu | |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 90 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 101 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej K | 3 dB(A) |
Młoty udarowo-obrotowe / Młotowiertarki: