Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest EU CO Damian Wypych sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: dostępny
Dostawa: 2 - 5 dni roboczych
Kod produktu: 110459
EAN: 4061792218628
Kod producenta: 601715660
Producent: METABO
- Wyjątkowo lekki i ergonomiczny młot akumulatorowy, wyposażony w zintegrowane złącze do odsysania pyłu, zapewniający komfortową i czystą pracę. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi oraz wydajnemu mechanizmowi udarowemu, gwarantuje maksymalną wydajność, długą żywotność i efektywność wiercenia.
- Bezpyłowe wiercenie jest możliwe dzięki kompaktowemu układowi odsysania pyłu ISA 28 (dostępnemu jako osprzęt). Narzędzie oferuje trzy funkcje pracy: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru oraz podkuwanie, co czyni je wszechstronnym w wielu zastosowaniach.
- Zintegrowany system tłumienia wibracji Metabo VibraTech (MVT) skutecznie redukuje wibracje, chroniąc zdrowie użytkownika. System Metabo Quick umożliwia szybką wymianę uchwytu narzędziowego SDS-Plus na szybkomocujący uchwyt wiertarski, co pozwala na elastyczność przy różnych zadaniach.
- Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) pozwala na precyzyjną regulację obrotów w zależności od materiału oraz utrzymanie stałej prędkości pod obciążeniem. Opcjonalna redukcja prędkości obrotowej i energii udaru jest pomocna podczas obróbki miękkich materiałów.
- Funkcja łagodnego rozruchu zapewnia precyzję nawiercania, a podwójny system bezpieczeństwa (mechaniczne oraz czujnikowe odłączenie napędu) minimalizuje ryzyko odrzutu w przypadku zablokowania wiertła. Wbudowane światło LED gwarantuje doskonałą widoczność miejsca pracy.
Produkt jest kompatybilny z akumulatorami i ładowarkami 18 V w systemie CAS, co umożliwia współpracę z wieloma markami narzędzi.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | LiHD |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 2 x 5.5 Ah |
| Maks. energia pojedynczego udaru (wg EPTA) | 3 J |
| Maksymalna liczba udarów | 4470 uderzeń/min |
| Ø wiercenia w betonie wiertłami udarowymi | 28 mm |
| Ø wiertła do muru z koronkami wiertarskimi | 82 mm |
| Średnica wiercenia w stali | 13 mm |
| Ø wiertła do drewna miękkiego | 30 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym | 0 - 1000 obrotów/min |
| Uchwyt narzędziowy | SDS-plus |
| Ciężar bez akumulatora | 3.4 kg |
| Wibracje | |
| Wiercenie udarowe w betonie | 18.2 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej (K) | 1.5 m/s² |
| Dłutowanie | 13.4 m/s² |
| Współczynnik niepewności pomiarowej (K) | 1.5 m/s² |
| Emisja hałasu | |
| Poziom ciśnienia dźwięku | 92 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej (LwA) | 103 dB(A) |
| Współczynnik niepewności pomiarowej (K) | 3 dB(A) |
Młoty udarowo-obrotowe / Młotowiertarki: